Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

regionalny przedstawiciel techniczno-handlowy

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z dynamicznym rozwojem firmy dla naszego klienta, lidera w dystrybucji wyrobów stalowych w Polsce i w Europie poszukujemy Regionalnego Przedstawiciela Techniczno-Handlowego. Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów B2B (najlepiej w branży hutniczej), dobrze komunikujesz się w języku angielskim i jesteś gotowy do częstych wyjazdów, aplikuj na poniższą ofertę!

regionalny przedstawiciel techniczno-handlowyNumer ref.: /180/07/2020/MK/53030
zadania
  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo dla klientów
  • Opieka nad dotychczasowymi klientami oraz aktywne zdobywanie nowych klientów na powierzonym regionie (polska południowa: woj. śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie)
  • Negocjacje ofert oraz monitorowanie zapytań ofertowych
  • Zbieranie informacji o rozwoju rynku
oczekujemy
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (około 4. lat)
  • Doświadczenia w sprzedaży usług lub produktów B2B
  • Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (minimum B2)
  • Znajomości branży hutniczej
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Znajomości technik sprzedaży i negocjacji
  • Dyspozycyjności i gotowości do częstych wyjazdów

Mile widziane:

  • dużym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży prętów ze stali specjalnych (S355J2, C45, 41Cr4, 16MnCr5, 42CrMo4, 34CrNiMo6, itd.)
oferujemy
  • Przyjazną atmosferę
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Możliwość uzyskania premii
  • Szkolenie wdrożeniowe
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne