Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

Atest Gaz

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami wywodzącymi się z sektora przemysłowego (chemia procesowa, gazownictwo i przemysł paliwowy, przemysł spożywczy i monopolowy, ogrzewnictwo i energetyka, hutnictwo, przemysł farmaceutyczny, ochrona środowiska, etc) oraz budownictwa publicznego (firmy deweloperskie, biura projektów)

  • Wsparcie klienta w procesie sprzedaży, nadzór nad instalacją i rozruchem systemów, pomoc techniczna

  • Negocjowanie warunków współpracy z klientami

  • Wsparcie działań handlowych i marketingowych w wyznaczonych regionach

  • Prowadzenie prezentacji handlowych i technicznych

  • Dbanie o wizerunek firmy

  • Sporadyczne przygotowywanie ofert handlowych

Nasze wymagania

  • Wyższe lub minimum średnie wykształcenia o kierunku elektronika, chemia, ochrona środowiska, bezpieczeństwo pracy lub pokrewnym

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość obsługi komputera

  • Zainteresowanie / zdolności do sprzedaży produktów technicznych

  • Znajomość technik sprzedaży w sektorze B2B

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

  • Komunikatywność oraz operatywność, współpraca z innymi działami

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

  • Szkolenie wdrażające do pracy w firmie

  • Wyposażenie w narzędzia pracy (komputer, samochód, telefon etc.)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bardzo dobre warunki pracy oraz przyjazną atmosferę

  • Wsparcie zespołu

  • Możliwość zetknięcia się w największymi instalacjami przemysłowymi w Polsce

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Atest Gaz

Atest Gaz jest polską firmą elektroniczną sektora MSP, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji przemysłowych elektronicznych czujników (detektorów) gazów niebezpiecznych oraz urządzeń współpracujących z nimi tworzących Systemy Bezpieczeństwa Gazowego. Urządzenia firmy Atest Gaz znajdują zastosowanie w aplikacjach przemysłowych (m.in. browary, petrochemia, energetyka) oraz w budynkach użyteczności publicznej (np. garaże i parkingi podziemne, hale ogrzewane promiennikami).

Zapraszamy na nasza stronę internetową www.atestgaz.pl

Przewiń do profilu firmy