Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Techniczno – Handlowy

ISCAR Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań budżetowych ustalanych przez Zarząd i realizacja rocznych planów sprzedaży.

  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych u klienta.

  • Bieżąca obsługa i doradztwo techniczne dla klientów.

  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi odbiorcami.

  • Pozyskiwanie nowych klientów.

  • Promowanie firmy na targach, konferencjach, szkoleniach

  • Przeprowadzenie wdrożeń, testów i pokazów narzędzi u klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – inżynier mechanik (kierunek: obróbka skrawaniem lub pokrewne).

  • Znajomość branży.

  • Język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym – warunek konieczny.

  • Umiejętność wdrażania nowych rozwiązań w warunkach warsztatowych.

  • Komunikatywność, samodzielność, otwartość, umiejętność organizacji czasu i pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Techniczno - Handlowego.

To oferujemy

  • Pracę w środowisku międzynarodowym, w firmie o stabilnej pozycji na rynku i w przyjaznym zespole pracowników.

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Bardzo dobre wynagrodzenie wzbogacone systemem premiowym, adekwatnym do osiąganych wyników.

  • Narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop.

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

ISCAR Poland Sp. z o.o.

Światowy lider w zakresie produkcji narzędzi skrawających.

Przewiń do profilu firmy