Oferta pracy

Regionalny przedstawiciel techniczno-handlowy

Klient Pracuj.plO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów;

  • Inicjowanie, rozwijanie i utrzymywanie relacji z Klientami;

  • Zapewnienie dostępu obecnym i potencjalnym Klientom do materiałów informacyjnych;

  • Pozyskiwanie i analiza zapytań ofertowych;

  • Analiza potrzeb rynku pod kątem oczekiwanych cech i parametrów produktu;

  • Wybór rozwiązania technicznego dla Klienta;

  • Prowadzenie prezentacji produktowych;

  • Udział w inicjatywach globalnych i lokalnych pod kątem sprzedażowym;

  • Koordynowanie współpracy z jednostkami sprzedażowymi należącymi do Grupy;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne;

  • Dobra znajomość zagadnień z obszaru narzędzi obróbki skrawaniem, narzędzi pomiarowych;

  • Kompetencje sprzedażowe w modelu B2B (Business-to-Business) w branży zaopatrzenia przemysłu;

  • Kilkuletnia praktyka w handlu rozdrobnionym oraz doradztwie technicznym;

  • Samodzielność, inicjatywa i efektywność w działaniu;

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej;

  • Zdolności interpersonalne niezbędne w bezpośrednim kontakcie z Klientem;

  • Duże zaangażowanie oraz determinacja w osiąganiu celów;

  • Zmysł techniczny;

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.;

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z perspektywą wieloletniej współpracy w firmie z tradycjami;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy;

  • Samodzielność, odpowiedzialność pracy w stale rozwijającej się firmie;

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy);

  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne dopasowane do potrzeb stanowiska;

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego;

  • Praca w zgranym zespole ludzi z pasją;

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Firma istnieje od ponad dwadziestu lat. Od tego czasu znacząco rozwinęła swoją działalność. Dzisiaj nie tylko sprzedaje narzędzia, ale oferuje również doradztwo techniczne oraz serwis. Podstawowymi naszymi założeniami jest zaopatrywanie przemysłu jak i indywidualnego Klienta w narzędzia do obróbki skrawaniem, narzędzia pomiarowe i narzędzia ręczne.

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy