Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny przedstawiciel techniczno handlowy

FINDER POLSKA Sp. z o.o.O firmie

6 7009 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i wdrażanie nowych produktów

  • praca z klientami w określonym rynku Dolnośląskie, Opolskie, Lubuskie

  • wsparcie działań handlowych i marketingowych w wyznaczonym regionie

  • wsparcie klienta w procesie sprzedaży

  • planowanie i raportowanie wizyt

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań

  • negocjacje handlowe

  • prowadzenie prezentacji handlowych i technicznych

  • analiza potrzeb klienta

  • promocja produktów firmy

  • dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne / kierunkowe (elektrotechnika lub automatyka)

  • doświadczenie zawodowe w branży elektrotechnicznej, automatyki, elektroniki

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • ukierunkowanie na rozwój własny i firmy

  • znajomość j.angielskiego - komunikatywna

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w renomowanej Europejskiej firmie

  • miłą atmosferę pracy i wsparcie w regionie

  • home office

  • narzędzia niezbędne do osiągnięcia celu

  • samochód służbowy

  • wynagrodzenia oparte o system premiowy i motywacyjny

  • pakiety socjalne

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • profesjonalne szkolenia,

FINDER POLSKA Sp. z o.o.

Finder jest wiodącym w Europie producentem przekaźników z czterema zakładami produkcyjnymi: w Almese (Włochy), Sanfront (Włochy),S. Jean de Maurienne (Francja) oraz w Walencji (Hiszpania). Firma została założona w 1954 roku we Włoszech przez inżyniera Piero Giordanino. Pomimo globalnego zasięgu nadal pozostaje firmą rodzinną. Globalna sieć sprzedaży i dystrybucji pozwala zaopatrywać się w produkty na całym świecie. Posiadamy 6 oddziałów zajmujących się sprzedażą na terenie Włoch i 22 filie rozsiane po całym globie. Produkty na rynek polski dostarczamy od początku lat 90. ubiegłego wieku. W 2016 powstała spółka zależna Finder Polska z siedzibą w Poznaniu. Jest to kolejny kamień milowy w historii firmy i działanie w celu ugruntowania pozycji i marki na lokalnym rynku.

Przewiń do profilu firmy