Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Techniczno – Handlowy

SIAD Poland sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
SIAD Poland sp. z o.o. jest częścią Grupy SIAD – jednej z największych grup w dziale produkcji i sprzedaży gazów technicznych, która posiada zakłady w całej Europie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprzedaż gazów technicznych,
  • Profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów i ich rozwiązań,
  • Współpraca z klientem oparta na stałych kontaktach i usługach najwyższej jakości,
  • Pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad obecnymi klientami firmy,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Prowadzenie prezentacji produktów i rozwiązań,
  • Negocjacje warunków handlowych,
  • Realizacja założonych planów sprzedaży.

 WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana,
  • Doświadczenie w sprzedaży (doświadczenie w sprzedaży w branży dóbr technicznych i rozwiązań dedykowanych do przemysłu będzie dodatkowym atutem),
  • Znajomość pakietu Office w tym Excel,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność utrzymywania długofalowych relacji biznesowych z klientami,
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne,
  • Inicjatywa, konsekwencja oraz samodzielność w działaniu,
  • Zaangażowanie i silna motywacja do pracy,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Dyspozycyjność.

ZAPEWNIAMY:

  • Samodzielną i satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • Szerokie zaplecze szkoleniowe,
  • Możliwość pogłębiania wiedzy technicznej,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy – również do prywatnego wykorzystania, telefon, laptop),
  • Pracownicze ubezpieczenie grupowe,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kurs języka angielskiego.
CV prosimy przesyłać klikając przycisk aplikowania.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SIAD POLAND Sp. z o. o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej, ul. Kokotek 66, 41-700 Ruda Śląska, wpisaną w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, Wydział X Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS: 0000318983, posługującą się nr NIP: 118-197-44-55, zawartych w przesłanym zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów niniejszej, jak i przyszłych rekrutacji. Zostałem pouczony o moich prawach zgodnie z art. 13 RODO.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy