Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Techniczno - Handlowy z językiem niemieckim

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 16.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Naszym Klientem jest międzynarodowa firma
    z ugruntowaną pozycją na rynku światowym.

    W związku z rozwojem struktur firma poszukuje do zespołu  Kandydata/ Kandydatki na stanowisko:

    Nr ref.: THNK/05/2019/BSB

    Praca na podległym terytorium Polski – Małopolska/Podkarpacie/Świętokrzyskie

    Opis stanowiska:

    • Poszukiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie relacji z Klientami już istniejącymi na podległym terenie (Polska północno zachodnia)
    • Prezentowanie koncepcji, produktów oraz rozwiązań systemowych bezpośrednio u Klientów
    • Organizowanie, przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych
    • Szczegółowe planowanie sprzedaży rocznej na powierzonym terenie
    • Realizacja założonego planu sprzedażowego
    • Sporządzanie planów i strategii sprzedaży
    • Sporządzanie analiz rynku (konkurencji i potencjału sprzedaży)
    • Reprezentowanie firmy na targach i udzielanie wsparcia przy ich organizacji
    • Raportowanie wyników zgodnie z przyjętymi standardami

    Wymagania:

    • Doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w zakresie rozwoju sprzedaży
    • Preferowane wykształcenie techniczne
    • Dodatkowym atutem będzie posiadanie wiedzy z zakresu branży metalowej (preferowane w zakresie obróbki plastycznej, tłoczenia, wytwarzania narzędzi i form) lub posiadanie wykształcenia ze specjalizacją związaną z branżą metalową lub pokrewną
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Skuteczność w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacji
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Komunikatywność
    • Samodyscyplina
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dobra znajomość pakietu MS-Office
    • Gotowość do podróży służbowych
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Nasz Klient oferuje:

    • Pracę w firmie dla której szczególnie istotna jest atmosfera w jakiej się pracuje
    • Możliwość współpracy z największymi światowymi koncernami
    • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta
    • Niezbędne narzędzia pracy jak laptop, telefon oraz samochód służbowy
    • Perspektywiczne stanowisko pracy w innowacyjnej firmie o światowym zasięgu
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów, rozwiązań
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, składające się ze stałego wynagrodzenia oraz prowizji

    Oferta dotyczy pracy stałej.

    Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.
    Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy – mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.