Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Renomowany dystrybutor  i  Lider w  sprzedaży innowacyjnego  sprzętu medycznego w zakresie  małoinwazyjnej chirurgii endoskopowej, działający z dużymi sukcesami na polskim rynku od  wielu lat poszukuje  osoby na stanowisko:
    Regionalnego Przedstawiciela
    Miejsce pracy: Warszawa

    Region: woj. śląskie, wielkopolskie, mazowieckie, łódzkie

    Zadania:

    • aktywne promowanie oraz sprzedaż sprzętu medycznego na przydzielonym terenie,
    • opracowywanie ofert sprzętowych i zawieranie umów sprzedażowych,
    • przeprowadzanie szkoleń dla personelu medycznego,
    • raportowanie działań sprzedażowych na danym obszarze,
    • utrzymywanie stałych kontaktów z placówkami Służby Zdrowia,
    • stały monitoring wymagań oraz poziomu zadowolenia Klientów.

    Wymagania:

    • min. 2 –letni staż pracy na stanowisku handlowo-sprzedażowym w branży sprzętu medycznego,
    • znajomość rynku medycznego,
    • zainteresowanie pracą w sprzedaży sprzętu medycznego o wysokim zaangażowaniu technicznym,
    • wykształcenie wyższe, techniczne,
    • dobra znajomość jęz. Angielskiego,
    • prawo jazdy kat. B,
    • znajomość zasad sprzedaży poprzez procedury przetargowe,
    • wysoka kultura osobista.
    • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,
    • umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne,
    • samodzielność, dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w sprzedaży w branży medycznej,
    • zdobywanie wiedzy w zakresie nowoczesnych i unikatowych technologii medycznych,
    • pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie,
    • pakiet medyczny w Medicover,
    • ubezpieczenie grupowe Generali.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem opcji APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Uprzejmie prosimy o umieszczenie w przesyłanych materiałach, zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)” ofert pracy nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.”