Regionalny Przedstawiciel z obszaru sprzętu medycznego i elektrofizjologii i diagnostyki

Klient Pracuj.pl

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne promowanie oraz sprzedaż sprzętu medycznego na przydzielonym terenie,

  • opracowywanie ofert sprzętowych i zawieranie umów sprzedażowych,

  • przeprowadzanie szkoleń dla personelu medycznego,

  • raportowanie działań sprzedażowych na danym obszarze,

  • utrzymywanie stałych kontaktów z placówkami Służby Zdrowia,

  • stały monitoring wymagań oraz poziomu zadowolenia Klientów.

Nasze wymagania

  • min. 2 –letni staż pracy na stanowisku handlowo-sprzedażowym w branży sprzętu medycznego,

  • mile widziana znajomość anestezjologii i obszaru intensywnej terapii,

  • znajomość zagadnień nowych technologii,

  • znajomość rynku medycznego,

  • zainteresowanie pracą w sprzedaży sprzętu medycznego o wysokim zaangażowaniu technicznym,

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,

  • umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne,

  • samodzielność, dyspozycyjność,

  • wykształcenie wyższe, techniczne,

  • dobra znajomość jęz. angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość zasad sprzedaży poprzez procedury przetargowe,

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • zdobywanie wiedzy w zakresie nowoczesnych i unikatowych technologii medycznych,

  • pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie,

  • pakiet medyczny w Medicover,

  • ubezpieczenie grupowe Generali.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma działająca od wielu lat na rynku sprzętu medycznego poszukuje osoby na stanowisko: Regionalnego Przedstawiciela z obszaru sprzętu medycznego i elektrofizjologii i diagnostyki

Przewiń do profilu firmy