Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Reprezentant ds. Sprzedaży i Szkoleń w zakresie Kosmetyków Profesjonalnych

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona powstało w 1997 roku w Krakowie. Filozofia Firmy łączy najnowsze zdobycze kosmetologii oraz odżywczą moc naturalnych składników roślinnych. Potwierdzeniem skuteczności podejmowanych działań są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. wielokrotnie przyznawany tytuł Solidna Firma, Gazela Biznesu, Gepardy Biznesu, Firma Dobrze Widziana, Ambasador Polskiej Gospodarki i wiele innych. W 2012 roku Firma otrzymała prestiżowe wyróżnienie - Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP za Ład Korporacyjny i Społeczną Odpowiedzialność Biznesu. Więcej informacji na: https://farmona.pl/

    Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    NR REF: PROF/KS/0318
    Miejsce pracy: na terenie województwa mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, lubelskiego, podlaskiego

    ZADANIA NA STANOWISKU:

    • Współpraca z dystrybutorami oraz gabinetami kosmetycznymi, w celu realizacji planów sprzedaży na podległym regionie 4 województw.
    • Rozwijanie oferty u kontrahentów już współpracujących z firmą.
    • Pozyskiwanie nowych klientów z sektora kosmetyki profesjonalnej: hurtownie, gabinety, ośrodki SPA.
    • Aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży i rozpoznawalności podległych marek we współpracy z działem sprzedaży i klientami firmy.
    • Budowa i utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami.
    • Prowadzenie szkoleń z zabiegów firmowych w szkołach kosmetycznych, gabinetach SPA i hurtowniach,
    • Prowadzenie szkoleń produktowych oraz promowanie marki na spotkaniach branżowych, w tym na krajowych targach.

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w wykonywaniu zabiegów profesjonalnych,
    • Wykształcenie kosmetologiczne – minimum na poziomie Technika Usług Kosmetycznych,
    • Znajomość rynku kosmetyki profesjonalnej, w zakresie trendów oraz organizacji dystrybucji,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji,
    • Prawo jazdy kat. B.

    OFERUJEMY:

    • Interesującą, samodzielną i pełną wyzwań pracę,
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy,
    • Profesjonalne szkolenia,
    • Wynagrodzenie stałe w oparciu o umowę o pracę + motywujący system prowizyjny,
    • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
    • Benefity w ramach polityki prorodzinnej: „FARMONA Przyjazna Rodzinie”,
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop i telefon.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk Aplikuj.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego w temacie zgłoszenia, oraz o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. U. z 2014 r. poz. 1662) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.