Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Reprezentant Handlowy

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma CHEMITECH Sp. z o.o. należąca do grupy EcoSpring
    działająca od 1994 roku na rynku chemii profesjonalnej i środków higienicznych
    dla przemysłu i instytucji poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice i woj. śląskie

    Opis stanowiska:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i ich obsługa w całym procesie handlowym;
    • Utrzymywanie kontaktów handlowych z nowymi i obecnymi klientami firmy;
    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;
    • Przygotowywanie ofert handlowych;
    • Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku;
    • Analiza rynku konkurencji;
    • Kreowanie i promowanie wizerunku firmy;

    Wymagania:

    • Wysoka motywacja do pracy w sprzedaży;
    • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy.
    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B;
    • Dyspozycyjność;
    • Umiejętności pracy pod presją czasu i zadań;
    • Czynnego prawa jazdy kat. B;
    • Mile widziana znajomość branży.
    Oferujemy:
    • Konkurencyjne zarobki z możliwością realnego wpływania na swoje wynagrodzenie;
    • Szkolenia handlowe i programy podnoszące kwalifikacje zawodowe;
    • Pracę w stabilnej firmie z  wypracowanymi standardami;
    • Pracę w zgranym zespole;
    • Pakiety prywatnej opieki medycznej;
    • Profesjonalne narzędzia pracy (samochód, telefon służbowy, komputer).

    Dokumenty zawierające cv i list motywacyjny  prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania z dopiskiem miejsca pracy odpowiedniego rejonu

    W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."