Oferta pracy

Regionalny Reprezentant Handlowy

Bricoman Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania to:

  • sprzedaż materiałów budowlanych
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • obsługa Klientów Kluczowych oraz inwestycji

Dołącz do nas jeśli:

  • znasz lokalny rynek materiałów budowlanych
  • masz doświadczenie w sprzedaży B2B
  • min. średnie wykształcenie
  • masz umiejętność organizacji pracy własnej
  • cechuje Cię konsekwencja w działaniu, zaangażowanie i skuteczność
  • potrafisz i lubisz pracować w zespole
  • masz doświadczenie w pracy przy reklamacjach
  • łatwo nawiązujesz i budujesz relacje z Klientami
  • biegle obsługujesz komputer (MS Office, Internet)

Mamy dla Ciebie:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę i bezpieczne warunki pracy
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie karty Multisport
  • szkolenia, programy rozwojowe
  • premia uzależniona od wyników
  • rabat pracowniczy

Łódź, ul. Przybyszewskiego 176/178

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy