Oferta pracy

Regionalny Reprezentant Handlowy

Bricoman Polska Sp. z o.o. O firmie

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Aleja Kraśnicka 128

Lublin

Zakres obowiązków:

  • Rozwój sprzedaży w zakresie oferowanych produktów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na rynku B2B oraz obsługa inwestycji
  • Przygotowywanie wycen, ofert oraz rozwiązań technicznych dla klientów
  • Realizacja celów sprzedażowych i marżowych
  • Kreowaniem dobrego wizerunku firmy

Oczekiwania:

  • Znajomość branży remontowo – budowlanej lub instalacyjno-sanitarnej lub wykończeniowej lub fotowoltaicznej
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności sprzedażowe – prowadzenie prezentacji, rozmów handlowych i negocjacji
  • Nastawienie na cel ( inicjatywa, samodzielność, zaangażowanie, budowanie relacji )
  • Dobra organizacja pracy ( systematyczność, konsekwencja w realizacji zadań, ustalanie priorytetów, terminowość )
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Prawo jazdy kat. B

Mamy dla Ciebie:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę i bezpieczne warunki pracy
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie karty Multisport
  • szkolenia, programy rozwojowe
  • premia uzależniona od wyników
  • rabat pracowniczy

Lublin, Aleja Kraśnicka 128

Ogłoszenie archiwalne