Oferta pracy

Regionalny Reprezentant Handlowy

Bricoman Polska Sp. z o.o.O firmie

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Aleja Kraśnicka 128

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży w zakresie oferowanych produktów

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na rynku B2B oraz obsługa inwestycji

  • Przygotowywanie wycen, ofert oraz rozwiązań technicznych dla klientów

  • Realizacja celów sprzedażowych i marżowych

  • Kreowaniem dobrego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość branży remontowo – budowlanej lub instalacyjno-sanitarnej lub wykończeniowej lub fotowoltaicznej

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętności sprzedażowe – prowadzenie prezentacji, rozmów handlowych i negocjacji

  • Nastawienie na cel ( inicjatywa, samodzielność, zaangażowanie, budowanie relacji )

  • Dobra organizacja pracy ( systematyczność, konsekwencja w realizacji zadań, ustalanie priorytetów, terminowość )

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę i bezpieczne warunki pracy

  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie karty Multisport

  • szkolenia, programy rozwojowe

  • premia uzależniona od wyników

  • rabat pracowniczy

  • samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego