Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Reprezentant Handlowy

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-02-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Euronet Worldwide, Inc. (NASDAQ:EEFT) jest światowym liderem w zakresie bezpiecznego przetwarzania elektronicznych transakcji finansowych oraz właścicielem największej sieci bankomatów w Europie. Działamy od ponad 20 lat w 57 krajach i zatrudniamy 6 600 najlepszych specjalistów w branży. Obsługujemy rocznie transakcje o wartości 74 miliardów dolarów, świadcząc usługi dla 200 instytucji finansowych, 200 operatorów telefonii komórkowej oraz niemal 600 tysięcy sprzedawców detalicznych na świecie. Jesteśmy wiodącym partnerem polskich banków, dla których świadczymy kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie zarządzania sieciami bankomatów i wpłato-bankomatów. Zarządzamy co trzecim bankomatem w Polsce. Z usług wypłaty oraz wpłaty pieniędzy mogą korzystać klienci banków, mając do dyspozycji największą i niezależną sieć ponad 7300 maszyn w najlepszych lokalizacjach.

    W trakcie dotychczasowej obecności na polskim rynku Euronet niezmiennie stawia na swoich pracowników – razem tworzymy organizację, w której wspieramy różnorodność i szanujemy indywidualność każdego z nas, gdzie praca to również przyjemność.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: województwo mazowieckie, małopolskie, łódzkie, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, śląskie.

    Oferujemy:

    • Samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon)
    • Wynagrodzenie stałe + motywujący system prowizyjny
    • Profesjonalne szkolenia
    • Zatrudnienie w ramach własnej działalności gospodarczej lub na umowę o pracę
    • Ubezpieczenie grupowe w Aviva i prywatny pakiet medyczny Lux-Med
    • Zatrudnienie przez firmę zewnętrzną KZ9 Sp. z o.o. S. K.

    Twoje zadania to:

    • Realizowanie planów sprzedaży w podległym regionie
    • Budowanie pozytywnych relacji z personelem odwiedzanych placówek handlowych
    • Utrzymanie oraz rozwój bazy klientów na podległym terenie
    • Wdrażanie działań marketingowych zgodnych ze strategią firmy
    • Finalizację procesu sprzedaży na podległym obszarze

    Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

    • Posiadasz wykształcenie minimum średnie
    • Cechuje Cię samodzielność i dobra organizacja pracy
    • Jesteś pełen entuzjazmu i masz silną motywację do pracy
    • Zdobyłeś już doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
    • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
    • Mieszkasz w regionie, którego aplikacja dotyczy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.