Oferta pracy

Regionalny serwisant sprzętu IT

TALEX S.A.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Talex S.A. od 30 lat realizuje kompleksowe usługi integratorskie dla biznesu. Oferujemy optymalne rozwiązania i zaawansowane technologie dla najbardziej wymagających klientów. Naszą domeną są usługi z zakresu szeroko pojętego wsparcia IT, doradztwa, usług chmurowych, tworzenia oprogramowania autorskiego oraz na zamówienie klienta. Swoje usługi świadczymy w Talex Data Center – zaawansowanym centrum przetwarzania danych. Jako jedyna firma w Europie Środkowo-Wschodniej dysponujemy dwoma ośrodkami Data Center z certyfikatami EN-50600 najwyższej, czwartej klasy.

Regionalny serwisant sprzętu ITNumer ref.: nr ref. DS/09/2020_SZN
Zadania:
  • Instalacja sprzętu komputerowego oraz wdrażanie systemów IT zgodnie z potrzebami klienta
  • Obsługa oraz naprawa komputerów w zakresie sprzętowym jak i oprogramowania
  • Obsługa oraz naprawa urządzeń peryferyjnych
  • Obsługa oraz naprawa urządzeń drukujących
  • Relokacja sprzętu komputerowego
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w realizacji podobnych usług serwisowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
Co możemy zaoferować?
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Benefity Sodexo
  • Korzystne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia
  • Szkolenia i certyfikaty
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery
  • Kartę sportową OK System
  • Platformę do nauki języków obcych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TALEX S.A. z siedzibą przy ul. Karpia 27d, 61-619 Poznań, w celu rekrutacji, oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 10.05.18 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy