Logo Pracuj.pl

Regionalny specjalista ds. handlowych

Onninen Sp. z o. o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    Obsługiwany obszar: województwo pomorskie i warmińsko-mazurskie

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów z Sektora Przemysłowego na wyznaczonym obszarze działania
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Realizowanie polityki handlowej firmy i założonych celów sprzedażowych
  • Prezentacja i promocja firmy na rynku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży, mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej
  • Wykształcenie, co najmniej średnie techniczne
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Skuteczność w negocjacjach handlowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność i konsekwencja w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pakiet kafeteryjny
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie na życie PZU
  • Rozwój - awanse wewnętrzne
  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym
  • Szkolenia i warsztaty
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Samochód służbowy
  • Telefon i laptop

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy pracownicze
  • system kafeteryjny

Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Onninen zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Onninen Sp. z o. o.

Łączymy profesjonalistów wielu branż technicznych. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

Regionalny specjalista ds. handlowych, pomorskie