Oferta pracy

Regionalny Specjalista ds. Inwestycji

Dr.Max PolskaO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie inwestycji i remontów oraz ich prowadzenie i nadzór w lokalach aptecznych.

  • Zatwierdzanie i rozliczanie inwestycji, sporządzanie dokumentacji.

  • Prowadzenie prac dotyczących likwidacji lokali aptecznych.

  • Utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego lokalu i wyposażenia.

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną.

  • Koordynacja procesów zakupowych mebli.

  • Praca na podległym regionie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu zarządzania nieruchomościami, bądź o profilu technicznym

  • Doświadczenie we współpracy z firmami remontującymi.

  • Umiejętność czytania i prowadzenia dokumentacji technicznej.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę.

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie.

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, telefon, laptop).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • paczki świąteczne

  • Inicjatywy wspierające ekologię

Dr.Max Polska

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji (CV) poprzez formularz dostępny pod linkiem

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.