Regionalny specjalista ds. leasingu

  • Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Grajewo, Hajnówka, Łomża, Mońki, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Suwałki, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Kolno, podlaskie
  • Specjalista
  • 17.11.2017
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 17.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Leasing-Experts autoryzowany przedstawiciel największych funduszy leasingowych  w Polsce działa na rynku od 2011 roku i jest największym brokerem leasingu z sukcesem realizując do tej pory rozwój działalności poprzez budowę ponad 80 oddziałów sieci franczyzowej.

 www.leasing-experts.pl

W związku z budową nowego kanału sprzedaży poszukujemy doświadczonych

Regionalnych Specjalistów ds. Leasingu
Miejsce pracy: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Grajewo, Hajnówka, Łomża, Mońki, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Suwałki, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Kolno
Nr ref.: LN/WROC/2014
Zadania na stanowisku:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych oraz dostawców na lokalnym rynku.
  • Inicjowanie i utrzymywanie współpracy z klientami oraz partnerami firmy.
  • Budowanie własnego portfela klientów biznesowych oraz zarządzanie relacjami z klientami.
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania potrzeb klienta za pomocą leasingu.
  • Obsługa posprzedażowa i opieka nad klientem.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
  • Budowanie własnego zespołu sprzedażowego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min. 2-letnie doświadczenia w sprzedaży produktów leasingowych w funduszach leasingowych.
  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań.
  • Lojalności i uczciwości.
  • Wykształcenia min. średniego.
  • Prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Brak planów sprzedażowych.
  • 90 % udział w prowizji.
  • Bezpośredni dostęp do oferty leasingowej 15 najlepszych funduszy leasingowych w Polsce.
  • Możliwość samodzielnego podpisywania umów z klientami (system online).
  • Wynagrodzenie prowizyjne do 10 % wartości netto przedmiotu leasingu.
  • Wsparcie doświadczonych dyrektorów sieci oddziałów franczyzowych.
  • Pakiet szkoleń podstawowych.
  • Możliwość budowy własnego zespołu sprzedażowego.
  • Kompleksowy system szkoleń produktowych i sprzedażowych.
  • Pakiet sportowo – rekreacyjny (Karta Multisport).
  • Możliwość otwarcia oddziału franczyzowego Leasing-Experts. Link do materiału video

REKRUTACJA

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@leasing-experts.pl w tytule wiadomości prosimy podać nazwę miasta.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się