Ta oferta pracy jest nieaktualna od 303 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny specjalista ds. leasingu

  • Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Grajewo, Hajnówka, Łomża, Mońki, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Suwałki, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Kolno, podlaskie
  • Specjalista
  • 2017-11-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Leasing-Experts autoryzowany przedstawiciel największych funduszy leasingowych  w Polsce działa na rynku od 2011 roku i jest największym brokerem leasingu z sukcesem realizując do tej pory rozwój działalności poprzez budowę ponad 80 oddziałów sieci franczyzowej.

     www.leasing-experts.pl

    W związku z budową nowego kanału sprzedaży poszukujemy doświadczonych

    Regionalnych Specjalistów ds. Leasingu
    Miejsce pracy: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Grajewo, Hajnówka, Łomża, Mońki, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Suwałki, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Kolno
    Nr ref.: LN/WROC/2014
    Zadania na stanowisku:
    • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych oraz dostawców na lokalnym rynku.
    • Inicjowanie i utrzymywanie współpracy z klientami oraz partnerami firmy.
    • Budowanie własnego portfela klientów biznesowych oraz zarządzanie relacjami z klientami.
    • Profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania potrzeb klienta za pomocą leasingu.
    • Obsługa posprzedażowa i opieka nad klientem.
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
    • Budowanie własnego zespołu sprzedażowego.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Min. 2-letnie doświadczenia w sprzedaży produktów leasingowych w funduszach leasingowych.
    • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań.
    • Lojalności i uczciwości.
    • Wykształcenia min. średniego.
    • Prawa jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • Brak planów sprzedażowych.
    • 90 % udział w prowizji.
    • Bezpośredni dostęp do oferty leasingowej 15 najlepszych funduszy leasingowych w Polsce.
    • Możliwość samodzielnego podpisywania umów z klientami (system online).
    • Wynagrodzenie prowizyjne do 10 % wartości netto przedmiotu leasingu.
    • Wsparcie doświadczonych dyrektorów sieci oddziałów franczyzowych.
    • Pakiet szkoleń podstawowych.
    • Możliwość budowy własnego zespołu sprzedażowego.
    • Kompleksowy system szkoleń produktowych i sprzedażowych.
    • Pakiet sportowo – rekreacyjny (Karta Multisport).
    • Możliwość otwarcia oddziału franczyzowego Leasing-Experts. Link do materiału video

    REKRUTACJA

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: [email protected] w tytule wiadomości prosimy podać nazwę miasta.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.