Oferta pracy

Regionalny Specjalista ds. Personalnych

Jeronimo Martins Polska S.A.O firmie

  • Sieradz, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Regionalny Specjalista ds. PersonalnychNumer ref.: M316

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wsparcie przełożonego w realizacji zadań z obszaru HR,
  • zadania z obszaru administracji personalnej,
  • rekrutację pracowników do zespołu Biura Regionu,
  • przygotowywanie analiz i raportów dotyczących wskaźników HR,
  • wsparcie Trenerów w organizacji szkoleń,
  • zadania związane z procesem oceny pracowników,
  • aktywności związane z obszarem CSR.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Excel i MS PowerPoint),
  • umiejętności analitycznych,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu wystarczającym do analizy raportów,
  • gotowości do odbycia szkolenia w jednym z naszych centrów dystrybucyjnych (w ramach delegacji),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • proaktywnej postawy w codziennych działaniach.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych prywatnych firm w Polsce,
  • ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. kartę multisport, opiekę medyczną, dostęp do 20 programów socjalnych),
  • przyjazną atmosferę pracy.

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025)  ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2020/03/Polityka-prywatnos%CC%81ci-JMP.pdf

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy