Ta oferta pracy jest nieaktualna od 263 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny specjalista ds. rynku biznesowego

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-02-03

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa LEW to firma posiadająca marki takie jak:

  • Sieć Dobry Punkt oferującej Elektroniczne Rozwiązania Sprzedażowe – doładowania prepaid, płatność kartą, płatność rachunków, systemy lojalnościowe na terminalach płatniczych dla punktów sprzedaży.
  • Sieć Dobre Punkty Finansowe to ogólnopolska sieć placówek finansowo-ubezpieczeniowych.

Grupa LEW jest większościowym właścicielem MPAY S.A., firmy technologicznej notowanej na rynku NEWCONNECT. MPAY to innowacyjne usługi płatności mobilnych na telefonach komórkowych, oraz rozwiązania walletowe przy współpracy z MasterCard.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Zakres obowiązków:

  • Oferowanie usług elektronicznej sprzedaży w środowisku klientów B2B
  • Budowanie trwałych relacji z pozyskiwanymi klientami
  • Zarządzanie relacjami z aktualnymi Partnerami Spółki
  • Realizacja planów sprzedaży produktów / usług
  • Raportowanie wyników aktywności handlowej
  • Monitorowanie działań konkurencji na powierzonym obszarze
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Spółki

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
    w środowisku klientów B2B
  • Doświadczenie handlowe w branżach usług finansowych, technologicznych, technicznych będzie dodatkowym atutem
  • Oczekujemy zgłoszeń kandydatów, których cechuje przede wszystkim: samodzielność, systematyczność, rzetelność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz terminowość
    w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Własną działalność gospodarczą lub gotowość do jej założenia - (gwarantowane: wynagrodzenia postawa + premia, samochód służbowy, tablet, telefon)

Oferujemy:

  • Atrakcyjną pracę w Zespole Sprzedaży w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Konkurencyjny system wynagrodzenia złożony z podstawy oraz premii – miesięcznych
    i kwartalnych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Samodzielne stanowisko
  • Szkolenia sprzedażowe, produktowe
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się