Ta oferta pracy jest nieaktualna od 271 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Specjalista ds. Rynku Biznesowego

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 2018-02-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa LEW to firma posiadająca marki takie jak:

    • Sieć Dobry Punkt oferującej Elektroniczne Rozwiązania Sprzedażowe – doładowania prepaid, płatność kartą, płatność rachunków, systemy lojalnościowe na terminalach płatniczych dla punktów sprzedaży.
    • Sieć Dobre Punkty Finansowe to ogólnopolska sieć placówek finansowo-ubezpieczeniowych.

    Grupa LEW jest większościowym właścicielem MPAY S.A., firmy technologicznej notowanej na rynku NEWCONNECT. MPAY to innowacyjne usługi płatności mobilnych na telefonach komórkowych, oraz rozwiązania walletowe przy współpracy z MasterCard.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

    Obszar pracy: woj. lubelskie

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż usług elektronicznej sprzedaży w środowisku klientów B2B
    • Budowanie trwałych relacji z pozyskiwanymi klientami
    • Zarządzanie relacjami z aktualnymi Partnerami Spółki
    • Realizacja planów sprzedaży produktów / usług
    • Raportowanie wyników aktywności handlowej
    • Monitorowanie działań konkurencji na powierzonym obszarze
    • Budowanie pozytywnego wizerunku Spółki

    Wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku Reprezentanta Handlowego w środowisku klientów B2B
    • Doświadczenie handlowe w branży będzie dodatkowym atutem
    • Oczekujemy zgłoszeń kandydatów, których cechuje: samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów, rzetelność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Pracę w Zespole Sprzedaży w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Konkurencyjny system wynagrodzenia złożony z podstawy oraz premii – miesięcznych i kwartalnych
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Samodzielne stanowisko
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • Szkolenia sprzedażowe, produktowe
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet, CRM (dla RSdsRB)
    • Praca na działalność gospodarczą - przy gwarancji narzędzi pracy i podstawy wynagrodzenia od początku współpracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).”