Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny specjalista ds. sprzedaży – oprogramowanie CAD

DATACAD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma DataCAD Sp. z o.o. dystrybutor oprogramowania BricsCAD, poszukuje osoby na stanowisko:

Twoje zadania:

  • realizowanie strategii i planu sprzedaży produktów i usług firmy,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie relacji biznesowych,
  • opieka nad klientami w związku z bieżącą realizacją zamówień oraz zawartych umów,
  • przygotowanie dokumentacji niezbędnej do realizacji zamówień,
  • reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych.

Oczekujemy:

  • min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży oprogramowania, dużym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży oprogramowania CAD,
  • znajomość komputerowych systemów projektowania CAD/CAE lub innych,
  • nastawienie na realizację planów sprzedażowych i determinacja do osiągania jak najwyższych celów,
  • dobre umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne i negocjacyjne w zakresie obsługi klienta,
  • samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • stabilną, ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
  • pełen pakiet szkoleń niezbędny do wykonywania pracy, bieżące wsparcie przełożonego,
  • udział w konferencjach i wydarzeniach branżowych, również zagranicznych,
  • kontakt z dużymi firmami z branży budowlanej, mechanicznej, elektrycznej i innej,
  • solidne wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Oferty z nazwą stanowiska w tytule prosimy kierować klikając w przycisk APLIKUJ, znajdujący się na dole ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne