Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 18.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma PHU „CHICAGO” dystrybutor maszyn i urządzeń marki CHICAGO PNEUMATIC
    poszukuje osoby na stanowisko:

    województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Budowanie oraz wspieranie istniejącej sieci dealerskiej na podległym terenie.
    • Sprzedaż produktów Chicago Pneumatic do klientów kluczowych.
    • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sprzedaży.
    • Bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy.
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Wymagania:

    • Co najmniej rok doświadczenia w pracy jako przedstawiciel handlowy - preferowane branże techniczne: tj. np. elektronarzędzia, narzędzia pneumatyczne, małe maszyny budowlane itp.
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Mile widziane wykształcenie techniczne.
    • Dyspozycyjność.
    • Gotowość do częstych podróży służbowych.

    Oferujemy:

    • Stabilną i ciekawą pracę, dającą perspektywy w prężnie działającej firmie.
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań (samochód, telefon, laptop).
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Możliwość rozwoju, w tym interesujące szkolenia w ramach posiadanych autoryzacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.