Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży w branży FMCG

  • Wieluń, Bełchatów, Radomsko, Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży
    w branży FMCG (alkohol/piwo/napoje/przekąski)
    Miejsce pracy: Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Wieluń

    Opis stanowiska:

    • Reprezentowanie interesów firmy w bezpośrednim kontakcie z klientami kanału tradycyjnego/nowoczesnego
    • Nadzorowanie akcji promocyjnych i realizacji planów sprzedaży
    • Monitorowanie lokalnego rynku
    • Pozyskiwanie nowych kontrahentów
    • Dbanie o utrzymanie standardów merchandisingowych
    • Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą

    Wymagania:

    • Znajomość lokalnego rynku sklepów alkoholowych
    • Znajomość technik sprzedażowych i merchandisingu
    • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Nastawienie na realizację celów
    • Aktualne prawo jazdy kat. B

    Firma oferuje:

    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • Szkolenia
    • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
    • Samochód służbowy, telefon komórkowy, urządzenie raportujące

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.