Oferta pracy

Regionalny Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

DPD PolskaO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dołącz do naszej paczki!

Zostań Regionalnym Specjalistą ds. Utrzymania RuchuNumer ref.: Katowice

Twoje zadania:

  • organizowanie i koordynowanie całokształtu prac w celu zapewniania ciągłości pracy urządzeń mechanicznych i automatycznych w oddziałach,
  • bieżąca ocena stanu technicznego urządzeń oraz diagnozowanie stanów awaryjnych,
  • zapewnienie bieżących napraw, prewencyjnej wymiany zużytych elementów,
  • tworzenie planów i harmonogramów prac serwisowych i remontowych,
  • realizacja planowanych przeglądów i konserwacji systemów sortowniczych ręcznych i automatycznych,
  • koordynacja pracy firm zewnętrznych serwisujących i naprawiających urządzenia,
  • praca z systemami informatycznymi CMMS do zarządzania utrzymaniem ruchu,
  • czynny udział w projektach zwiększających wydajność i poprawiających efektywność procesu.

Dla nas ważne są:

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu napraw elektrycznych, mechanicznych,
  • uprawnienia dla osób zajmujących się eksploatacją urządzeń elektroenergetycznych, grupa G1,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz zdolności analityczne,
  • podstawowe umiejętności z zakresu prac warsztatowych,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • duża samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • preferowane wykształcenie min. średnie na kierunkach: mechanika, automatyka lub elektronika,
  • prawo jazdy kat. B – praca o charakterze regionalnym.

Zyskujesz:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • atrakcyjny pakiet szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
  • platformę benefitową (w tym karta Multisport)
  • realną możliwość rozwoju (ponad 70% pracowników awansowało wewnętrznie)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DPD Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (DPD) z siedzibą w Warszawie przy ul. Mineralnej 15, 02-274 Warszawa. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości
międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku.
Posiadamy ponad 60 oddziałów,
które są zlokalizowane na terenie
całego kraju. Zatrudniamy
i współpracujemy z blisko
12000 osób, którym zapewniamy
i szerokie możliwości rozwoju.

Zobacz jak wygląda praca
kuriera w DPD Polska

Ogłoszenie archiwalne