Oferta pracy

Regionalny Specjalista ds. Zarządzania Flotą

Media Expert

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie flotą samochodów do 3,5 t (bus) i powyżej 3,5 t

  • wydawanie i przyjmowanie samochodów: sprawdzenie stanu, przygotowanie samochodu

  • kontrola stanu technicznego samochodów

  • pomoc w razie wypadku

  • pozyskiwanie i współpraca z serwisami samochodowymi

  • koordynacja procesu wymiany samochodów używanych na nowe

  • monitorowanie i weryfikacja jakości serwisowania samochodów

  • pomaganie użytkownikom samochodów służbowych przy rozwiązywaniu bieżących problemów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość obsługi technicznej pojazdów

  • znajomość procesów obsługi Klientów w serwisach

  • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel

  • wysokie zdolności komunikacyjne i praca w zespole

  • dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych

  • znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę na pełny etat i pensję zawsze na czas

  • atrakcyjny system premiowy

  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • samochód, laptop, telefon

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

  • premia świąteczna

Etapy rekrutacji
1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy

Znasz się na autach i potrafisz o nie zadbać? A może motoryzacja to Twój konik? Teraz możesz na tej pasji zarobić. Połącz przyjemne z pożytecznym i zostań naszym Regionalnym Specjalistą ds. Zarządzania Flotą.