Oferta pracy

Regionalny Specjalista IT

Eurocash S.A.O firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Azure AD

  • Jira

  • Office 365

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie prawidłowego działania sprzętu komputerowego w Centrach Dystrybucji i oddziałach na terenie podległego regionu (woj. zachodniopomorskie).

  • Opieka nad infrastrukturą informatyczną w oddziałach firmy (komputery, drukarki, terminale).

  • Wsparcie użytkowników i rozwiązywanie problemów informatycznych.

  • Współpraca z drugą linią wsparcia i firmami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w zakresie wsparcia informatycznego.

  • Możesz pochwalić się bardzo dobrą znajomością budowy sprzętu komputerowego oraz posiadasz umiejętność diagnozowania usterek sprzętowych i programowych.

  • Cechuje Cię samodzielność i dobra organizacja pracy.

  • Potrafisz pracować z klientem wewnętrznym i lubisz pracę zespołową.

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w Centrum Kompetencyjnym IT 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG.

  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku.

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy oraz rozwoju własnych kompetencji.

  • Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.

  • Dostęp do nowoczesnych technologii, m.in. Office 365, Jira Management, Azure AD.

  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, laptop, telefon.

  • Duża samodzielność w działaniu i elastyczny grafik.

  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Eurocash S.A.

Grupa Eurocash to największą polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy