Oferta pracy

Regionalny Specjalista/Regionalna Specjalistka ds. HR

LPP S.A.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Stała współpraca z działem HR w opracowywaniu i wdrażaniu strategii HR dla jednej z marek LPP

  • Wsparcie Regionalnego Dyrektora Sprzedaży oraz jego zespołu w kluczowych zadaniach z obszaru miękkiego HR (biznes partnering, narzędzia HR, rekrutacje, wdrożenia, szkolenia etc.)

  • Podnoszenie kompetencji managerów średniego szczebla w obszarze umiejętności miękkich

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur wewnętrznych oraz przepisów prawa pracy w salonach sprzedaży

  • Monitorowanie kluczowych wskaźników z obszaru HR oraz rekomendowanie działań mających na celu osiąganie wyznaczonych celów biznesowych

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze miękkiego HR

  • Znasz i rozumiesz specyfikę procesów w branży retail

  • Jesteś gotowa/y do odbywania częstych podróży służbowych (do 80% czasu w delegacji)

  • Posiadasz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Posiadasz praktyczną znajomość przepisów prawa pracy

  • Znasz język angielski (minimum poziom B2)

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe ZZL, Psychologia

To oferujemy

  • Bardzo ciekawe zadania i udział w kluczowych projektach HR dla sieci sprzedaży

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

  • Możliwość tworzenia i implementacji rozwiązań ze wszystkich obszarów miękkiego HR

  • Dynamiczne środowisko pracy

  • Samochód służbowy

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, smartfon

  • Opiekę medyczną, kartę Multisport i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • E-kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

LPP S.A.

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez ponad 25 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin, Tel Awiw czy Moskwa.

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 24 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy