Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Szef Sprzedaży ds. Inwestycji

Yetico S.A.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy Pracownika, który wie, że praca w Dziale Sprzedaży to przede wszystkim orientacja na działanie – przemyślane i konsekwentne. To ono zapewnia efekty, a co za tym idzie satysfakcję. Liczymy na to, iż znajdziemy Pracownika, którego żywiołem jest praca z ludźmi. Który umie budować długofalowe relacje, radzi sobie z konfliktami, potrafi negocjować i wyważyć interes Klienta i firmy tak, aby rozwijać sprzedaż i przynieść Klientom zadowolenie ze współpracy z nami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)

  • znajomość rynku materiałów budowlanych

  • znajomość rynku inwestycyjnego

  • komunikatywność, obowiązkowość, zaangażowanie

  • samodzielność w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

  • miejsce pracy - woj. warmińsko-mazurskie oraz woj. pomorskie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pełne wsparcie merytoryczne

  • współpracę w przyjaznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy, a także 13-ta pensja

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kursy, szkolenia, e-learning

  • paczki mikołajkowe dla dzieci

  • kartę sportową na atrakcyjnych warunkach

Yetico S.A.

Firma Yetico S.A. to polski przetwórca tworzyw sztucznych oraz jeden z największych przetwórców EPS-u (styropianu) w Polsce. Jesteśmy czołowym producentem styropianowych płyt termoizolacyjnych stosowanych w budownictwie oraz opakowań wykorzystywanych do zabezpieczania produktów. Obsługujemy rynek polski oraz niemiecki. Posiadamy 4 fabryki zlokalizowane w Olsztynie, Gorzowie Wielkopolskim, Mławie oraz Galewicach. Od samego początku jesteśmy polską firmą rodzinną. To kształtuje naszą kulturę prowadzenia firmy, opartą na ponadprzeciętnym zaangażowaniu oraz umiejętności nawiązywania autentycznych relacji z ludźmi. Dzięki temu z powodzeniem obsługujemy małe, średnie jak i międzynarodowe firmy oraz to co dla nas bardzo istotne – cieszymy się stabilnym, fajnym zespołem pracowników. Serdecznie zapraszamy. Poznajmy się!

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do nas.

Przesyłając swoje CV za pomocą przycisku aplikuj teraz na dole strony.

Zapewniamy pełną dyskrecję podczas procesu rekrutacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.