Regionalny Technik/Aplikant Serwisu

  • Koszalin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 23.11.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 23.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jeżeli jesteś energiczny, komunikatywny, otwarty na ludzi i ich potrzeby, dobrze
    jeździsz samochodem oraz posiadasz wykształcenie o profilu mechanicznym lub elektrycznym, to ta oferta współpracy skierowana jest do CIEBIE.

    Diversey Polska Sp. z o.o. jest światowym liderem oferującym profesjonalne produkty i rozwiązania w zakresie czystości oraz higieny w wielu branżach komercyjnych. Obejmują one produkty chemiczne, maszyny myjące, instalacje techniczne, profesjonalny konsulting oraz serwis. Aktualnie nasza firma poszukuje pracownika na stanowisko w zespole Food & Beverages

    Miejsce pracy: Koszalin (okolice)

    Miejsce pracy/zatrudnienia: województwo pomorskie i zachodniopomorskie (preferowane okolice Koszalina)

    Obszar działania: województwo pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie

    Opis stanowiska

    Nasz pracownik będzie odpowiedzialna za:

    • Serwis urządzeń myjących w zakładach spożywczych
    • Instalację oraz naprawę systemów dozujących
    • Regulacja oraz optymalizacja pracy urządzeń
    • Audytowanie obsługiwanych obiektów oraz prace aplikacyjne
    • Terminowe raportowanie wykonanych działań
    • Organizacja podręcznego magazynku, aktywną kontrolę powierzonego magazynu części zamiennych
    • Współpraca z działem handlowym celem realizacji zadań
    • Podnoszenie kwalifikacji z zakresie wykonywanych zadań

    Wymagania:

    • Wykształcenie o profilu technicznym
    • Umiejętność i doświadczenie w naprawie urządzeń elektrycznych oraz urządzeń mechanicznych
    • Uprawnienia SEP do 1 kV
    • Mile widziane badania SANEPID uprawniające do pracy na terenie zakładu spożywczego (do ewentualnego uzupełnienia)
    • Dyspozycyjność oraz samodzielność działania
    • Wcześniejszy, bezpośredni kontakt z klientami
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Znajomość jeżyka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz satysfakcję z wykonywanych zadań
    • Zdobycie nowego doświadczenia w międzynarodowym środowisku
    • Otwartą atmosferę współpracy
    • Umowę współpracy na bardzo dobrych warunkach finansowych (zatrudnienie lub własna działalność)
    • Samochód serwisowy, telefon komputer oraz narzędzia do wykonania zadań serwisowo-aplikacyjnych
    • Rozbudowany pakiet socjalny
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

    Jeżeli jesteś zainteresowany i spełniasz wymagania to zapraszam do przesłania CV
    do dnia 07.12.2018  klikając w przycisk aplikowania.

    Zapewniamy dyskrecję. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli wraz z podpisem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. 2002r. Nr 101 poz. 926).