Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Technik - Inżynier Serwisu Maszyn

MULTIVAC Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mechanika, elektronika, mechatronika, informatyka, robotyka, itp.)

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat B

  • mile widziane doświadczenie z urządzeniami przemysłowymi w zakresie mechaniki, sterowania i elektroniki

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności

Firma Multivac światowy lider w branży opakowań

Przewiń do profilu firmy