Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Technik Serwisu

Busch Polska Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja polityki gwarancyjnej i uzgodnionych planów serwisu

  • Planowanie, koordynowanie oraz realizacja zleceń serwisowych

  • Przeprowadzanie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego pomp w siedzibie Klienta

  • Samodzielne przeprowadzanie testów i pomiarów pomp w siedzibie Klienta

  • Szkolenie Klientów z obsługi pomp i pomoc techniczną

  • Raportowanie zgodnie ze standardami firmy BUSCH

Podział czasu pracy
90%

Praca w siedzibie Klienta

10%

Organizacja pracy, home office

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Przedsiębiorczość oraz inicjatywa

  • Odpowiedzialność oraz samodzielność

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży dóbr technicznych z jednoczesnymi kontaktami z Klientami

To oferujemy

  • Ciekawą i samodzielną pracę w międzynarodowej organizacji

  • Stałe wynagrodzenie i premię proporcjonalną do wyników

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

  • Rozwój zawodowy i systematyczne podnoszenie kwalifikacji

  • Pakiet socjalny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień