Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny Zarządca Techniczny / Regional Facility Manager

Orbis S.A.

Orbis S.A.

Armii Krajowej 11

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłej, bezpiecznej i ekonomicznej eksploatacji budynków hotelowych

  • zarządzanie działami technicznymi hoteli oraz zespołem techników regionalnych

  • zarządzanie umowami serwisowymi oraz realizacją planów prewencyjnych

  • planowanie i monitorowanie budżetów opex, mediów oraz realizacji zadań capex

  • przygotowanie i monitorowanie realizacji planów remontów i konserwacji

  • reprezentowanie Orbis przed instytucjami państwowymi (PINB, UDT, PSP itp.)

  • wsparcie merytoryczne dla hoteli w regionie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne

  • min. 5 letnie doświadczenie w obszarze eksploatacji technicznej budynków

  • znajomość obowiązujących przepisów w zakresie utrzymania technicznego budynków

  • doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną

  • uprawnienia E i D Grup 1, 2, 3

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • umiejętność analizowania i wyciągania wniosków oraz rekomendowania rozwiązań

  • łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

Orbis S.A.

Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorInvest.

Orbis SA to największa w Polsce i w Europie Wschodniej grupa inwestująca w nieruchomości hotelowe. Należą do niej 73 hotele, w tym 63 własne i 10 w dzierżawie (łącznie ponad 14 000 pokoi), w 6 krajach regionu: w Czechach, na Litwie, w Polsce, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech

Hotele działają pod markami należącymi do Accor tj.: Sofitel, MGallery by Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget

Przewiń do profilu firmy