Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. części zamiennych

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa PSA, międzynarodowa korporacja o globalnym zasięgu,
    poszukuje dla swoich marek Peugeot, Citroen i DS Automobiles
    Regionalnych Przedstawicieli Handlowych
    ds. części zamiennych

    Wymagane miejsce zamieszkania w regionie pracy.
    Osoba ta będzie oodpowiedzialna za rozwój sprzedaży części zamiennych Peugeot i Citroen
    w kanale sprzedaży do warsztatów niezależnych w swoim regionie

    Zakres obowiązków

    • Praca w terenie - rozwój i realizacja celów sprzedaży części zamiennych,
    • Prowadzenie planów sprzedaży części zamiennych, koordynacja tych działań z  Autoryzowanymi Dystrybutorami Części zamiennych,
    • Określenie potencjału sprzedaży części zamiennych w podległym regionie,
    • Docieranie i składanie ofert zakupu części dla zidentyfikowanych klientów zgodnie z  polityką handlową,
    • Wprowadzanie systemu komunikacji i planów rozwoju relacji handlowych,
    • Doradztwo techniczne i handlowe w dziedzinie części zamiennych.

    Profil, wykształcenie i kwalifikacje

    • Doświadczenie w sprzedaży
    • Znajomość rynku motoryzacyjnego, rynku części zamiennych i produktów
    • Umiejętność negocjacji, argumentacji i przekonywania
    • Umiejętność raportowania
    • Umiejętność opracowywania planu działania
    • Zdolności interpersonalne
    • Znajomość narzędzi informatycznych (MS Office)
    • Prawo Jazdy kat B

    Oferujemy

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • Szeroki pakiet możliwości rozwojowych i szkoleniowych,
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926).

    bottom
    Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Citroën Polska sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa (zwana dalej „Administratorem”).

    Dane osobowe przetwarzane będą w następujących celach i w oparciu o następujące podstawy prawne:

    Cel przetwarzania danych
    Podstawa prawna przetwarzania danych
    Prowadzenie postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu:
    art. 6 ust. 1 lit c) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (obowiązek prawny)
    art. 6 ust. 1 lit. b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy)
    art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (prawnie uzasadniony interes administratora danych jakim jest – wybór optymalnego kandydata do pracy, najbardziej odpowiadającego oczekiwaniom pracodawcy)

    Wykorzystywanie złożonych dokumentów aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji:
    art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (zgoda)

    Odbiorcami danych osobowych kandydatów do pracy będą podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora, w szczególności usługi takie jak: obsługa systemów informatycznych, obsługa procesu rekrutacji i doradztwa personalnego, niszczenie dokumentów i innych nośników. Odbiorcami danych osobowych mogą być także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.

    Administrator może stanąć przed koniecznością przekazania Pani/Pana danych osobowych odbiorcom zlokalizowanym poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (EOG). Warunki takiego transferu danych są zabezpieczone zgodnie z obowiązującym Ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych. Aby otrzymać egzemplarz zastosowanego mechanizmu transferowego, należy wysłać stosowny email na adres: [email protected]

    Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane:
    a) do momentu zakończenia procesu rekrutacji na wskazane stanowisko;
    b) w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora - do momentu wycofania tej zgody.

    Po wskazanym wyżej okresie, Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez czas, jaki właściwe przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani/ Panu następujące prawa:
    a) prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych,
    b) prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych - w przypadku gdy przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się na podstawie tzw. prawnie uzasadnionego interesu i na warunkach określonych w przepisach Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
    c) prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych – w przypadku przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wniosku z żądaniem na adres: Citroën Polska sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa lub drogą email: [email protected]
    d) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

    Wszystkie wskazane wyżej prawa mają zastosowanie w zakresie wynikającym z przepisów Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Może Pani/Pan realizować te prawa poprzez wysłanie wniosku z takim żądaniem na adres: Citroën Polska sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa) lub drogą email: [email protected]

    Podanie danych w zakresie wskazanym w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia) jest niezbędne do wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Konsekwencją niepodania tych danych może być wykluczenie kandydata do pracy z prowadzonego postępowania rekrutacyjnego. Podanie pozostałych danych ma charakter dobrowolny i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.