Oferta pracy

Regionaly Koordynator Sprzedaży

Stanley Black & Decker

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych na terenie województw: Zachodniopomorskie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie oraz Wielkopolskie

  • Utrzymywanie oraz rozwój pozytywnych relacji z klientami oraz doradztwo w zakresie sprzedaży w kanale tradycyjnym

  • Opracowanie planów utrzymania oraz wzrostu liczby klientów w obrębie obszaru sprzedaży

  • Przeprowadzanie szkoleń produktowych

  • Efektywna komunikacja z zespołem w celu zapewnienia doskonałej obsługi klienta

  • Stałe rozwijanie wiedzy technicznej oraz wykorzystywanie znajomości strategicznych produktów i linii produktowych

  • Dostarczanie informacji dotyczącej rynku, a także informacji zwrotnej

  • Zapewnienie właściwej implementacji merchandisingu u klientów poprzez aktywny udział w całym procesie oraz we współpracy z kierownikiem zespołu, klientami i działem marketingu

  • Monitorowanie poszczególnych aktywności dystrybutorów takich jak poziom zamówień dla sklepów, dostępność oferowanych towarów czy poziom obsługi

  • Przygotowywanie i przedstawianie ofert handlowych oraz proaktywne wspieranie promocji produktów poprzez ich prezentacje, szkolenia produktowe, itp.

  • Realizacja ustalonych planów sprzedaży oraz inne zadania związane ze współpracą z klientami

  • Aktywna współpraca i koordynacja działań z przedstawicielami dystrybutorów

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Motywacja oraz zainteresowanie pracą w branży technicznej

  • Umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta oraz budowania relacji biznesowych

  • Ukierunkowanie na osiąganie wyników i celów

  • Systematyczność oraz wysoki stopień organizacji pracy i zaangażowania

  • Samodzielność, elastyczność i umiejętność pracy w zespole

  • Chęć rozwoju w regionie o dużym potencjale

  • Dobrze rozwinięte umiejętności handlowe, negocjacyjne i analityczne

  • Biegła znajomość języka polskiego oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Ważne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę – pełny etat, elastyczny czas pracy

  • Praca w modelu hybrydowym

  • Samochód służbowy

  • Telefon i laptop

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ambitne i motywujące wyzwania

  • Szkolenia techniczne jak i personalne

  • Dofinansowanie świadczeń dodatkowych (karta MultiSport, wypoczynek, ubezpieczenie na życie)

  • Praca w międzynarodowej firmie dająca dobrą okazję do rozwoju umiejętności zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

Stanley Black & Decker to największy światowy producent (Fortune 500) narzędzi przemysłowych i ręcznych, dostarczanych profesjonalistom oraz klientom indywidualnym. Nasze marki: Stanley, Fatmax, Irwin, Bostitch, Black&Decker, DeWalt, Facom, Lenox.

Nasza strona www: http://kariera.sbdinc.pl/

Przewiń do profilu firmy