Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regipsiarz | Monter suchej zabudowy

myWork AG

20 00023 000 brutto / mies.
  • Szwajcaria

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna praca zgodnie z planem

  • Układanie systemów sufitowych i ściennych

  • Wykonywanie okładzin sufitowych z płyt gipsowo-kartonowych

  • Wznoszenie suchej zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych

  • Prace szpachlarskie

  • Montaż systemów sufitowych

  • Tworzenie konstrukcji

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zawodzie regipsiarza

  • Pewność siebie, niezawodność i umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez nas

  • Zajmiemy się Twoim pozwoleniem na pracę

  • Doradztwo i wsparcie z naszej strony w Szwajcarii

  • Możliwość długoterminowego zatrudnienia

  • Wysokość wynagrodzenia według stanu na dzień dzisiejszy

  • Przyjemna atmosfera pracy

myWork AG

Szukasz pracy w Szwajcarii?

Chętnie Ci w tym pomożemy!

myWork AG jest szwajcarską firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług personalnych. Skorzystaj z naszego know-how i naszych kontaktów i zacznij pracę w Szwajcarii. Jesteśmy dynamiczną firmą z dużą i dobrą bazą klientów, którzy ściśle z nami współpracują.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy regipsiarza/montera suchej zabudowy od zaraz lub terminie do uzgodnienia.