Oferta pracy

Regular Drupal Developer

SMARTBEES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

9 00014 000 brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Drupal 8

  • PHP

  • OOP

  • CSS

  • HTML

  • API

Mile widziane

  • Vue.js

  • React.js

  • Git

  • Symfony

  • Laravel

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie aplikacji internetowych opartych o platformę Drupal 8

  • rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji opartych o system Drupal

  • tworzenie i modyfikowanie modułów oraz szablonów dla Drupala 7 i 8

  • integracja Drupala z aplikacjami zewnętrznymi (m.in. Vue)

  • tworzeniem skryptów w jQuery

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia komercyjnego jako programista PHP

  • dobra znajomość Drupal 8, PHP, OOP, HTML, CSS

  • umiejętność tworzenia templatek i projektowania skóry Drupala

  • doświadczenie w integracjach Drupala z aplikacjami zewnętrznymi

  • umiejętność optymalizacji zapytań do bazy danych

  • doświadczenie w planowaniu / pisaniu dedykowanych modułów

  • umiejętność korzystania z API oraz tworzenia własnego

  • znajomość Vue.js/React.js,

  • znajomość Symfony/Laravel

  • znajomość GIT

  • swoboda komunikacja w języku angielskim

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • branżowe platformy e-learningowe

    • firma wspiera projekty open source

    • mentoring

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • pracę przy ambitnych zagranicznych i polskich projektach,

    • pracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem w Drupalu i Magento,

    • realne możliwości rozwoju i poznania nowych technologii,

    • prywatną opiekę medyczną

    • kartę MultiSport

    • ubezpieczenie na życie,

    • bezpłatne lekcje języka angielskiego,

    • elastyczne godziny pracy,

    • elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B,

    • pracę w swobodnej ale zorganizowanej atmosferze

    • pyszną kawę, herbatę i owoce każdego dnia

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • owoce

    • kawa / herbata

    • napoje

    SMARTBEES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Witamy w Smartbees.

    Jesteśmy na rynku od 2011 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele ciekawych i ambitnych projektów opartych na technologiach Drupal, Magento, ReactJS, ElasticSearch i VueJS.

    Zatrudniamy pasjonatów z branży IT – dołącz do nas :)

    Przewiń do profilu firmy