Oferta pracy

Regular Front-End Developer

Amnis CodeO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Puszkarska 7F

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Do naszej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, dostarczając Naszym Klientom systemy wspierające realizację procesów biznesowych. W związku z nowymi projektami, poszukujemy do naszego zespołu  w Krakowie osoby, która poprzez otwartość na zdobywanie wiedzy, swoje umiejętności  i determinację, wspomoże nas w realizacji wspólnych celów biznesowych.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za rozwój, utrzymanie i optymalizację systemów informatycznych tworzonych w ramach AmnisCode. Aktywne uczestnictwo w tworzeniu i projektowaniu rozwiązań webowych, aplikacji mobilnych. Przygotowywanie prototypów interfejsu stron oraz aplikacji mobilnych i ich realizacja. Ścisła współpraca z wewnętrznymi klientami oraz programistami. Ewaluacja użyteczności funkcjonalnej interfejsów i aplikacji mobilnych. Praca w zespole działającym w metodyce Scrum.

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji Front-End’owych
    (Javascript, Angular, Bootstrap, jQuery) potwierdzonych własnym portfolio,
  • Praktyczna znajomość technologii HTML5, CSS3,
  • Doświadczenie w zakresie projektowania graficznego UI i/lub User Experience,
  • Znajomość technik wizualizacji i nawigacji złożonych danych,
  • Mile widziana znajomość technologii Back-End’owych: Java EE, T-SQL, PostgresSQL,

Ponadto, jeśli …

  • Potrafisz samodzielne i rzetelnie realizować zadania,
  • Masz umiejętność zarządzania architekturą informacji,
  • Masz bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Zwracasz uwagę na jakość wykonywanej przez Ciebie pracy,
  • Czerpiesz energię z pracy w zespole.

To jesteś tą osobą, której poszukujemy.

  • Niezwykle ważna dla nas będzie Twoja otwartość na poznanie nowych systemów, zaangażowanie, chęć i determinacja do zdobywania wiedzy oraz zdolność analitycznego myślenia.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Realne perspektywy rozwoju,
  • Pracę w zgranym zespole ludzi, którzy realizują swoje zadania w atmosferze sprzyjającej zaangażowaniu i kreatywności,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
  • Długoterminową współpracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
  • Realny rozwój zawodowy pod okiem doświadczonych ekspertów w swojej dziedzinie,
  • Pracę na miejscu w Krakowie,
  • Samodzielne zadania, dającą codziennie nowe interesujące wyzwania,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Pakiet motywacyjny, m. in. opiekę medyczną w ramach Grupy LuxMed, karta Multisport.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy