Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Currenda sp. z o.o. Al. Niepodległości 703A, 81-853 Sopot moich danych osobowych na potrzeby obecnej rekrutacji. Wyrażam/ Nie wyrażam zgodę/y na przetwarzanie przez Currenda sp. z o.o. Al. Niepodległości 703A, 81-853 Sopot moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez okres 3 lat od złożenia aplikacji. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Currenda Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sopocie przy Al. Niepodległości 703A, 81-853 Sopot (dalej jako "administrator"). Dane kontaktowe Inspektora ochrony danych: [email protected] Państwa dane będą przetwarzane w celu prowadzenia bieżącej rekrutacji, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest art. 22[1] kodeksu pracy w zakresie danych tam wymienionych, w pozostałym zakresie Państwa dane mogą być przetwarzane na podstawie Państwa zgody. Konieczność podania przez Państwa danych wynika z art. 22[1] kodeksu pracy. Konsekwencją niepodania danych w zakresie określonym w przytoczonym przepisie będzie brak możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie danych w pozostałym zakresie jest dobrowolne. Odbiorcami Państwa danych mogą być podmioty stale współpracujące z administratorem w ramach jego struktury organizacyjnej. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Państwa dane będą przetwarzane do momentu zakończenia bieżącej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach - przez okres 3 lat od złożenia aplikacji Uprzejmie informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Currenda Sp. z o. o.

Regular Front-end developer

Currenda Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Aleja Niepodległości 703A

Sopot

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i implementacja interfejsów użytkownika do nowej aplikacji webowej z użyciem Vue.js;

  • Utrzymanie utworzonych interfejsów użytkownika do aplikacji webowych we wskazanej technologii;

  • Stosowanie dobrych praktyk User Experience przy wytwarzaniu nowych frontów aplikacji;

  • Wysoka dbałość o jakość kodu.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w wytwarzaniu webowych interfejsów użytkownika (JavaScript);

  • Bardzo dobra znajomość framework VUE.JS;

  • Znajomość REST API, JSON etc.;

  • SQL;

  • HTML 5, CSS (SCSS);

  • Bootstrap 4;

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript.

Mile widziane

  • Znajomość metodyki SCRUM / AGILE;

  • Znajomość dobrych praktyk User Experience;

  • Znajomość Java;

  • umiejętność pisania testów do vue.js;

  • Znajomość JSF;

  • Znajomość biblioteki PrimeVue .

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • programista testów automatycznych
  • product owner
  • scrum master

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • DDD

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Currenda Sp. z o. o. tworzy rozwiązania informatyczne dla polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Nasza codzienna praca opiera się na współpracy zespołowej a wszystkie aplikacje tworzymy w zwinnym środowisku SAFe. Blisko 180 specjalistów pracuje nad projektami mając istotny wpływ na każdy etap rozwoju oprogramowania.

Przewiń do profilu firmy