Logo Pracuj.pl

8 500–12 500
netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • Sass

  • Vue.js

  • webpack

Mile widziane

  • Angular

  • React

System operacyjny

O projekcie

O NAS:

* Jesteśmy polsko-niemiecką agencją e-commerce

* Istniejemy od 15 lat, nasz zespół to 70 osób

* Pracujemy w Polsce, nasi klienci pochodzą z rynku niemieckiego

* Mamy biura w Krakowie, Rybniku i Monachium

* Tworzymy polsko-niemieckie zespoły projektowe, pracujemy w języku angielskim

* Nie chodzimy na skróty i nie lubimy bylejakości. To podejście zapewnia nam pozycję lidera w naszej dziedzinie i przyniosło nam niejedną nagrodę (np. Shop Usability Award 2020)

* Tworzymy niebanalne, wymykające się schematom miejsce pracy i udowadniamy, że po sukces można sięgać bez nadęcia i z dystansem

* Wewnętrzna satysfakcja jest dla nas bardzo ważna. Starannie dobieramy projekty, aby mieć satysfakcję z ich implementacji.

* Każda osoba w firmie, łącznie z zarządem, ma techniczny background i ogarnia Internety.

O ZESPOLE:

* Obecnie jest nas ponad 10 osób (i nadal rośniemy!): Front- end Developerzy, Project Managerowie oraz Specjaliści QA

* Robimy frontend dla zaawansowanego systemu e-commerce napisanego w Javie

* Dostarczamy rozwiązania e-commerce dla takich klientów jak: Mammut, Vangraaf, Müller czy Gerry Weber

* Pracujemy w oparciu o nowoczesny i dojrzały stack technologiczny (Vue.js, Vuex, Webpack, Sass, Vagrant, Docker, Jenkins CI) oraz własne dedykowane narzędzia, które ułatwiają nam codzienną pracę

* Korzystamy z: Slack (komunikacja wewnętrzna), Jira, Confluence, MS Teams (komunikacja z niektórymi klientami), Gitlab, Gerrit

* Pracujemy w podzespołach nad mniejszymi elementami całości. Każdy podzespół jest autonomiczny i może zmieniać swoje narzędzia pracy

* Współpracujemy z Back-end Developerami z Niemiec (komunikacja w języku angielskim)

* Pracujemy w Kanban, ale czerpiemy też ze Scruma

* Gwarantujemy doświadczonych ludzi, od których możesz się uczyć i wymieniać doświadczenia; międzynarodowe, ambitne projekty, w których się rozwiniesz i dużo zdrowego dystansu

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach e-commerce
  • Opracowanie warstwy prezentacji / interface’u sklepów internetowych z użyciem HTML, CSS i JavaScript (wykorzystujemy Vue.js)
  • Programowanie nowych funkcjonalności, modułów, rozszerzeń oraz utrzymywanie istniejącego kodu
  • Komunikacja i współpraca z międzynarodowym zespołem i partnerami (w języku angielskim)
  • Udział w spotkaniach i call'ach (z zespołem i/lub partnerami)

Nasze wymagania

  • Jesteś doświadczonym/ną Front-end Developerem (masz min. 2 lata doświadczenia w programowaniu komercyjnym)
  • Wiesz jak wykorzystywać HTML, CSS (bardzo dobra znajomość) oraz znasz jeden z preprocesorów SASS lub LESS (min. dobra znajomość, my pracujemy na SCSS), aby całość działała zgodnie z założeniami
  • Jesteś programistą z dobrą znajomością JavaScript (ES6+) i umiejętnością programowania (wiesz czym jest referencja, obiekt, klasa, interface, jak działa map/reduce)
  • Wiesz co to jest Webpack
  • Masz doświadczenie z Vue.js lub innym frameworkiem JS (np. React lub Angular)
  • Potrafisz korzystać z systemu kontroli wersji git, z npm i znasz podstawy node.js
  • Masz doświadczenie w pracy przy projektach e-commerce i/lub chcesz w takich projektach pracować
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim i nie masz oporów przed mówieniem (kontakt z zagranicznym zespołem i partnerami wymaga codziennych rozmów w tym języku)

Podział czasu pracy

40%

Nowe funkcjonalności

10%

Korygowanie błędów

20%

Wsparcie klienta

10%

Tworzenie dokumentacji

20%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

16

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • frontend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • tester manualny
  • project manager
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • mierniki jakości kodu
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe
  • pair programming
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • deployment na poziomie zespołu
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • firma wspiera projekty open source
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Międzynarodowe klimaty - pracujemy w międzynarodowych zespołach i na co dzień komunikujemy się po angielsku; tworzymy rozwiązania na rynek niemiecki i inne rynki międzynarodowe
  • Elastyczny czas pracy z oknem komunikacyjnym 10.00 – 15.00
  • Home office - świat się nie zawali, jak popracujesz z domu (w aktualnej sytuacji większość z nas pracuje z domów, decyzję biuro vs. dom każdy podejmuje za siebie)
  • Indywidualny budżet szkoleniowy (3 000 PLN/rok) i kursy językowe. Twój rozwój = nasz rozwój
  • MacBook Pro, wszystkie niezbędne peryferia i wielki monitor
  • Medicover i Multisport Plus (siłownia parę kroków od biura)
  • W biurach: dofinansowanie lunchu, konsole do gier oraz ligę bilardową w godzinach pracy
  • Bardzo liberalne podejście do tego co robimy i dużo zdrowego dystansu
  • Łatwy dojazd - możesz przyjechać rowerem i skorzystać z prysznica. Możesz też przybyć na koniu, szybkim tramwajem (50), pociągiem (Stacja Zabłocie), CEO przylatuje na miotle
  • Przerwa w pracy - możesz grać w bilard, na konsoli, iść na obiad, wyskoczyć na szybką przebieżkę nad Wisłę. Tylko wróć :) Nasze biuro i okolica oferują wiele możliwości
  • Powietrze wolne od stresu - cenimy pasję i samodzielność, a nie kontrolę i sztywne schematy; ufamy sobie i każdy z nas robi dokładnie to, co do niego należy
  • Dla kandydatów zdalnych: biura w Krakowie i Rybniku do Twojej dyspozycji, jeśli tylko masz ochotę przyjechać i popracować ramię w ramię z zespołem
  • Wynagrodzenie dla B2B: w przedziale 8 500 - 12 500 PLN netto + VAT, dodatkowo 20 dni płatnego "urlopu"
  • Wynagrodzenie dla umowy o pracę: w przedziale 5 500 - 7 400 PLN netto

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie do lunchu w biurze
  • MacBook Pro
  • parking dla rowerów
  • prysznic w biurze

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie (osobiste lub online)

3

Decyzja (Twoja i nasza)

Praca w dobie covid

  • W aktualnej sytuacji dajemy możliwość pracy z domu i wielu z nas korzysta z tej opcji
  • Decyzję biuro vs. dom każdy podejmuje za siebie
  • W biurach dbamy o bezpieczeństwo
  • Gdy sytuacja się unormuje, planujemy wrócić do naszych biur (nadal z opcją pracy zdalnej według potrzeb)

Regular Front-End Developer (VUE.JS), warmińsko-mazurskie