Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regular Frontend Developer React/Angular

Promity Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Promity istnieje od 2009 roku, zostało założone przez dwóch kolegów programistów, początkowo świadcząc usługi doradcze IT. Dzisiaj Promity tworzy zespół 60 osób: data scientistów, developerów, project managerów, konsultantów oraz trenerów.

Nasz zespół rozwija niewielkie, ale mocno wyspecjalizowane moduły rozszerzające funkcje systemów Jira i Confluence.  Naszych produktów używają m.in. NASA, Bank of America, Toyota, FBI czy Aribus. Mając w portfolio kilkanaście rozwiązań poszukujemy osoby na stanowisko Regular Frontend Developer.

Pomóż nam kształtować innowacyjne produkty.

Dołącz do naszego zespołu!

Jako programistka/programista frontend-u będziesz pracować w zespole produktowym składającym się z: architekta, backend i frontend developerów, testerów i UI/UX designerów nad wytwarzaniem aplikacji webowych, które są dodatkami do narzędzi Jira/Confluence.

Zadania:

  • implementacja frontendu aplikacji webowej w React/Angular w oparciu o przygotowane makiety
  • tworzenie wielowarstwowego i testowalnego oprogramowania (niestety, u innych też musi działać)
  • zapewnienie jakości wytworzonego oprogramowanie m.in. przez pisanie testów i code review
  • ciągłe uczenie się nowych koncepcji programistycznych i technologii
  • wsparcie testów i wdrożenia aplikacji
  • udział w projektach startupowych oraz w budowie zaawansowanych systemów IT
  • udział w procesie agileowym i praca w kulturze zorientowanej na ludzi

Wymagania:

  • co najmniej 3-letnie komercyjne doświadczenie jako programista frontedu (JavaScript/ TypeScript/ jQuery)
  • 2 lata doświadczenia w programowaniu w React lub Angular (5+)
  • płynne poruszanie się po CSS-ach
  • znajomość powiązanych z nimi bibliotek/narzędzi jak (Redux, Material UI, axios, npm etc ...)
  • posiadanie co najmniej 3 lat doświadczenia w wykorzystywaniu metod integracji REST/JSON API
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • pasja i chęć rozwoju w programowaniu i inżynierii programowania
  • pozytywne nastawienia do Agile
  • dobra percepcja kodu stworzonego przez innych, wzorców projektowych, mocnych i słabych stron języka
  • umiejętności komunikacji i współpracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • znajomość rozwiązań Atlassian (np. JIRA, Confluence, Bitbucket)
  • umiejętność pisania backendu w JS (node.js, deno)
  • znajomość narzędzi z obszaru DevOps (docker, jenkins/bamboo)
  • znajomość metodyk z rodziny Agile (np. Scrum).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznej atmosferze w super zgranym zespole
  • do wyboru: Całkowicie praca zdalna/ hybrydowa/ 100 % z biura
  • elastyczne warunki zatrudnienia
  • szkolenia
  • kameralne biuro w doskonałej lokalizacji w Warszawie (okolice stacji metra Racławicka)
  • zajęcia języka angielskiego z Native Speakerem
  • kartę Multisport
  • możliwość przyprowadzenia psa do pracy
  • smaczną kawę codziennie i świeże owoce raz w tygodniu

Zapraszamy do przesyłania aplikacji :)

Ogłoszenie archiwalne