Oferta pracy

Regular Frontend Developer (React/Angular/Vue)

Accesto Sp. z o.o.

10 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • TypeScript

  • HTML

  • CSS

  • Git

  • React.js

  • Angular

  • Vue.js

Mile widziane

  • RxJS

O projekcie

Jesteśmy zespołem programistów skupionych na jakości kodu i architekturze systemów. Pracujemy nad produktami - międzynarodowymi SaaS. Nasi klienci to głównie dawne start-upy, którym udało się zdobyć rynek i chcą wykonać kolejny krok naprzód. Pomagamy im to osiągnąć dostarczając świetny kod i przemyślany UX.

W zależności od projektu pracujemy zarówno z Angularem, Reactem jak i Vue. Framework jest dla nas sprawą drugorzędną, na pierwszym miejscu będzie zawsze czysty kod JS/TS, porządek w HTML/CSS i doświadczenie w OOP. Nie zapewnimy Ci wszystkich wygód pracy w dużym korpo, ale na pewno zadbamy o Twój rozwój jak żadna inna firma.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój frontentu aplikacji internetowych w JS/TS oraz HTML/CSS

  • Praca z frameworkami Angular/React/Vue (jeden wybrany, ustalone w trakcie rozmowy rekrutacyjnej)

  • Tworzenie czystego kodu

  • Code Review i wspieranie pozostałych członków zespołu

  • Aktywny udział w planowaniu projektów i rozwoju zespołu

  • Opcjonalnie: dzielenie się wiedzą na konferencjach/meetupach i na blogu (jeśli masz ochotę!)

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w JavaScript/TypeScript

  • Dobra znajomość HTML/CSS

  • Podstawowa znajomość frameworka Angular/Vue/React (jeden dowolny)

  • Dobra znajomość GIT

  • Dobra znajomość j. Angielskiego (komunikatywny w rozmowie i piśmie)

  • Chęć rozwoju :)

  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych i OOP

  • Doświadczenie w programowaniu reaktywnym, RxJS

  • Umiejętność pisania testów automatycznych (Jednostkowe, integracyjne)

  • Praktyczna znajomość Docker

  • Zamiłowanie do dobrego UX

To oferujemy

  • praca zdalna lub stacjonarna (w zależności od Twoich potrzeb)

  • szybki proces rekrutacji i onboarding (kod piszesz od pierwszego dnia)

  • prawdziwie elastyczny czas pracy - możesz nawet o 12:00 pójść na basen lub siłownię, liczy się dobrze wykonana robota

  • brak nadgodzin, życie to nie tylko praca

  • płatny urlop

  • wypłaty przed terminem ;)

  • ciekawe projekty realizowane z zagranicznymi klientami: Wielka Brytania, Irlandia, Holandia

  • nieformalna atmosfera pracy, płaska struktura organizacyjna i szybka decyzyjność (zarówno w Accesto jak i w projektach)

  • dokładne code review i wsparcie w rozwoju

  • wpływ na projekty i na firmę

  • własny budżet szkoleniowy - rozwijaj się zgodnie ze swoimi potrzebami

  • dodatkowe benefity: budżet zdrowotny i sportowy (możesz skorzystać z naszego pakietu LUX MED/Multisport, możesz wybrać samemu!)

  • wydarzenia firmowe (escape room, gokarty, bowling i inne)

  • weekendowe wyjazdy integracyjne

  • niepowtarzalny klimat pracy w małej, zgranej firmie ;)

Proces rekrutacji

  • Prześlij nam CV

  • W ciągu 3 dni wstępnie zweryfikujemy CV i poinformujemy Cię o dalszych krokach

  • Rozmowa rekrutacyjna, na której głównie sprawdzimy, czy pasujemy do siebie. Oczywiście sprawdzimy też aspekty techniczne, ale przede wszystkim porozmawiamy o Twoim doświadczeniu i naszych projektach, aby sprawdzić, czy wspólna praca będzie rozwijająca dla obu stron.

  • Opcjonalnie: zadanie rekrutacyjne

  • Decyzja - do tygodnia od spotkania/przesłania zadania rekrutacyjnego

  • Onboarding - kod piszesz od pierwszego, maksymalnie drugiego dnia