Logo Pracuj.pl

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

AXA Avanssur SA Oddział II w Polsce

Chłodna 51

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • SQL

  • Entity Framework

Mile widziane

  • Angular lub React

  • Bazy danych Oracle

  • MVC 5

  • .NET Core 3.1

  • REST API

  • IoC/DI (StructureMap)

  • FluentValidation

  • TypeScript

  • Redux

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie aplikacji w C# oraz ulepszanie istniejących aplikacji, aby były bardziej intuicyjne dla użytkowników
  • Realizowanie projektów zgodnie z metodyką Agile
  • Praca w pełnym, dojrzałym cyklu tworzenia oprogramowania (kontrola jakości kodu, Continuous Integration, wersjonowanie aplikacji, zautomatyzowane wdrożenia, wiele środowisk testowych, automatyzacja testów na maszynach wirtualnych)
  • Przeprowadzanie testów tworzonego oprogramowania (Unit testy, testy integracyjne)
  • Budowa zarówno aplikacji webowych jak i windowsowych

Nasze wymagania

  • 3 letnie doświadczenie w programowaniu w .NET
  • Znajomość SQL i Entity Framework
  • Ukończone studia informatyczne lub pokrewne (min. ostatnie lata studiów)
  • Bardzo dobry angielski
  • Kreatywność oraz otwartość na znajdowanie nowych rozwiązań
  • Umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne

Docenimy też znajomość: Angular lub React, Bazy danych Oracle, MVC 5, .NET Core 3.1 , REST API, IoC/DI (StructureMap), FluentValidation, Typescript, Redux, język francuski

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • mierniki jakości kodu
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe
  • pair programming
  • TDD
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • testy integracyjne
  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Ciekawe, ambitne i różnorodne zadania
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie i atrakcyjny system bonusowy (karta Multisport, ubezpieczenie, konferencje, szkolenia, zajęcia z języka angielskiego)
  • Nielimitowany dostęp do platformy szkoleniowej Pluralsight
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku oraz elastyczne godziny pracy
  • Przyjazna atmosfera i dogodna lokalizacja (nasze biuro znajduje się blisko centrum Warszawy – przy ulicy Chłodnej 51)
  • Zintegrowany zespół, który chętnie dzieli się wiedzą (np. inicjatywny wewnętrzne Isaac, Leadership labs. Ito.)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu

Jesteśmy wewnętrznym software house’em w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej AXA. Dostarczamy rozwiązania informatyczne na potrzeby naszych spółek w Europie. Jako Avanssur SA Oddział II w Polsce pozostajemy na polskim rynku w ramach Grupy AXA. Przejęcie części spółek AXA przez Uniqa w Polsce nie ma wpływu na naszą działalność. Pracujemy w kilkuosobowych, zgranych zespołach. Realizujemy międzynarodowe projekty w języku angielskim. Znajdziesz nas na Chłodnej 51. Mimo wyzwań związanych z COVID-19, stale się uczymy i rozwijamy się oraz zatrudniamy kolejnych pracowników, a także chętnie dzielimy się wiedzą realizując projekty deweloperskie na rzecz spółek Grupy AXA w Europie.

Regular Fullstack (.net developer), Chłodna 51, Warszawa