Regular Java Developer - Back-End - Full-Stack

"INFO DESIGN"O firmie

Rekrutacja zdalna

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Nazywamy się Info Design i od 12 lat wdrażamy rozwiązania usprawniające pracę organizacji. Jako platynowy partner firmy Atlassian, globalnego lidera rozwiązań ALM i DevOps, dostarczamy najnowocześniejsze oprogramowanie i usługi do klientów na całym świecie. Tworzymy oprogramowanie wspierające zespoły na całym świecie, a do grona ich użytkowników zaliczamy m.in. Coca-Cola, FBI, Nokia, Audi, Siemens, Dell, Samsung czy Electronic Arts.

W związku z rozwojem naszego działu rozwoju oprogramowania poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie współtworzyła nasz zespół specjalizując się w tworzeniu oprogramowania w technologiach Java/Web. W szczególności do obowiązków zatrudnionej osoby będą należały:

  • projektowanie i tworzenie aplikacji w języku Java w warstwie logiki (Back-End), choć również z elementami interfejsu użytkownika (Closure Templates, React, jQuery).
  • tworzenie wielowarstwowego i testowalnego oprogramowania (niestety, u innych też musi działać)
  • ciągłe uczenie się nowych koncepcji programistycznych i technologii
  • wsparcie testów i wdrożenia aplikacji
  • udział w projektach startupowych oraz w budowie zaawansowanych systemów IT
  • udział w procesie scrumowym i praca w kulturze zorientowanej na ludzi

Wielu rzeczy nauczysz się z nami. Na początek jednak oczekujemy od Ciebie:

  • co najmniej 2 lat komercyjnego doświadczenia jako programista Java
  • znajomości języka Java i powiązanych technologii (mile widziane np. Spring, RESTful Web Services)
  • pasji i chęci rozwoju w programowaniu i inżynierii programowania, pozytywnego nastawienia do Agile
  • dobrej percepcji kodu stworzonego przez innych, wzorców projektowych, mocnych i słabych stron języka
  • znajomość popularnych frameworków i wzorców Java (Spring, JPA, MVC)
  • umiejętności komunikacji i współpracy w zespole
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To, co na pewno docenimy, ale nie uważamy za niezbędne od pierwszego dnia to:

  • znajomość rozwiązań Atlassian (np. JIRA, Confluence, Bitbucket)
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • podstawowa znajomość co najmniej jednego silnika bazy danych
  • znajomość serwera aplikacyjnego JAVA (np. JBoss, Tomcat)
  • znajomość metodyk z rodziny Agile (np. Scrum).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia
  • kameralne biuro w doskonałej lokalizacji (okolice stacji metra "Racławicka")
  • możliwość pracy zdalnej (całkowicie lub częściowo)
  • bezpłatny parking rowerowy i samochodowy
  • dodatkowe świadczenia w tym kartę sportową, "owocowe środy" i imprezy integracyjne
  • możliwość udziału w międzynarodowych konferencjach i warsztatach (np. Las Vegas, Barcelona, Wiedeń) a także udział w międzynarodowych projektach
  • dowolną formę zatrudnienia, dostosowaną do Twojej dyspozycyjności
  • koleżeńską atmosferę z dala od "wyścigu szczurów"
  • udział w pracach zespołu nad rozwiązaniami stosowanymi rynku globalnym
  • możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy