Oferta pracy

Regular Magento Developer

e-point SA

e-point SA

Jana Pawła Woronicza 15

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Dołączysz do zespołu, który odpowiada za wdrażanie oraz utrzymywanie systemów e-commerce. W naszej firmie będziesz miał możliwość doskonalenia swoich umiejętności w zakresie wdrażania, rozbudowy, konfiguracji i utrzymania oprogramowania na platformie Magento 2.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie aplikacji internetowych w technologii PHP 7 z wykorzystaniem platformy Magento 2

  • tworzenie dokumentacji technicznej do wykonanego oprogramowania

  • integracja zbudowanego rozwiązania z systemami B/E klientów

  • pisanie testów jednostkowych do tworzonych modułów

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka PHP 7 (min. 2 lata)

  • doświadczenie w implementacji systemów e-commerce opartych na platformie Magento 2 (min. 1 rok)

  • dobra znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych

  • znajomość protokołu HTTP

  • znajomość systemu Linux od strony użytkownika

Mile widziane

  • znasz takie narzędzia jak RabbitMQ, Elasticsearch, Kibana, Xdebug, Jenkins

  • certyfikat Magento 2 Professional Developer

  • znajomość pracy z GraphQL, Rest API, SOAP

To oferujemy

  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o świadczenie usług (B2B)

  • możliwość 100 % pracy zdalnej

  • pokrycie kosztów certyfikacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

rozmowa HR

2

rozmowa biznesowa + zadanie