Oferta pracy

SimplicITy sp. z o.o.

16 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • SQL

  • GIT

Mile widziane

  • React

  • TypeScript

  • Docker

System operacyjny

O projekcie

Tworzenie architektury do obsługi voice/chatbot

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadał za projektowanie i budowę aplikacji webowych

  • Implementował rozwiązania warstw frontend i backend zgodnie z obecnymi standardami

  • Wdrażał testy jednostkowe i integracyjne

  • Optymalizował kod oraz architekturę aplikacji

  • Odpowiadał za rozwijanie i utrzymywanie istniejących aplikacji

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Programista

  • NET Framework w wersji co najmniej 4.5/5 + oraz #C

  • Znajomość .NetCore

  • Znajomość SQL

  • Umiejętność pisania optymalnych testów jednostkowych

  • Znajomość Gita

  • Praca w architekturze mikrousług

  • Znajomośc React, TypeScript i Docker

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • tworzysz kod "od zera"
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • architekt
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • DDD

  • pair programming

  • DevOps

  • dokumentacja

  • automatyzacja testów

  • testy jednostkowe

To oferujemy

  • Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego z native speakerem

  • Spotkania i wyjazdy integracyjne

  • Wspaniałą atmosferę pracy, wsparcie i dużo śmiechu

  • Pracę w ambitnym i kreatywnym środowisku

  • Dostęp do ciekawych projektów oraz najnowocześniejszych technologii

  • Indywidualny budżet na rozwój i ścieżkę rozwoju kompetencji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa wstępna

2

Rozmowa z Managerem

3

Decyzja

Simplicity dostarcza wydajne i kompleksowe rozwiązania informatyczne do największych organizacji w Polsce, dbając o to by technologie te były niezawodne, wspierały rozwój biznesu Klienta oraz gwarantowały bezpieczeństwo. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami w branży i czołowymi dostawcami rozwiązań IT (Dell Technologies, FortiNet, HPE, IBM, Lenovo, NetApp, Oracle, VMware i wielu innych).

W 2020 roku dołączyliśmy do japońskiej korporacji Ricoh, zatrudniającej ponad 100 tys. pracowników w 200 lokalizacjach na świecie, co pozwala nam realizować nasze projekty globalnie i rozwijać swoje kompetencje w obrębie grupy.

Naszą siłą są ludzie, którzy łącząc wiedzę i profesjonalizm z wzajemnym wsparciem oraz pozytywnym nastawieniem tworzą niepowtarzalne miejsce pracy.

Przewiń do profilu firmy