Logo Pracuj.pl

Regular PHP Developer

Albedo Marketing Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Albedo Marketing Sp. z o.o.

Góralska 3

Jeżyce

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Laravel

  • SQL

  • Git

  • restapi

Twój zakres obowiązków

  • budowanie nowych aplikacji oraz rozwój już istniejących (programy lojalnościowe, grywalizacje, loterie, promocje)
  • projektowanie i optymalizowanie baz danych w projektach
  • opiniowanie i ulepszanie projektów z designerami i developerami
  • dbanie o jakość tworzonego oprogramowania
  • dzielenie się wiedzą z innymi członkami zespołu

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka PHP 7/8
  • min. 2 lata doświadczenia (udokumentowanego zrealizowanymi projektami)
  • doświadczenie w pracy z frameworkiem Laravel lub Symfony
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych MySQL
  • min. podstawowa znajomość HTML, CSS, JavaScript (na potrzeby back endu)
  • znajomość GIT
  • umiejętność analitycznego myślenia, sumienność i dokładność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2+

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w strukturach jednej z najlepszych agencji marketingowych w Polsce
  • Praca z największymi markami na rynku, m.in. Mastercard®, Henkel, Danone, Nestle, Whirlpool, Plus, Canon, Śnieżka
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: kontrakt b2b, umowa o pracę
  • Parking rowerowy
  • Profesjonalna sesja zdjęciowa, wykonana w naszym studio, której efektami pochwalisz się nie tylko w rodzinnym albumie, ale też na swoich socialach, stronie internetowej czy blogu
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (częściowo zdalnie, częściowo z biura)
  • Dofinansowanie szkoleń, kursów, w tym nauki języków
  • Pakiet opieki medycznej
  • Biblioteka firmowa
  • Albedo Active Team – program motywujący pracowników do aktywności sportowej
  • Wewnętrzne inicjatywy dobroczynne
  • Atmosfera, której wszyscy nam zazdroszczą :)

Regular PHP Developer, Góralska 3, Jeżyce, Poznań