Oferta pracy

Regular PHP Developer

Albedo Marketing Sp. z o.o.

  • Góralska 3, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Góralska 3

Jeżyce

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Laravel

  • SQL

  • Git

  • restapi

Twój zakres obowiązków

  • budowanie nowych aplikacji oraz rozwój już istniejących (programy lojalnościowe, grywalizacje, loterie, promocje)

  • projektowanie i optymalizowanie baz danych w projektach

  • opiniowanie i ulepszanie projektów z designerami i developerami

  • dbanie o jakość tworzonego oprogramowania

  • dzielenie się wiedzą z innymi członkami zespołu

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka PHP 7/8

  • min. 2 lata doświadczenia (udokumentowanego zrealizowanymi projektami)

  • doświadczenie w pracy z frameworkiem Laravel lub Symfony

  • dobra znajomość relacyjnych baz danych MySQL

  • min. podstawowa znajomość HTML, CSS, JavaScript (na potrzeby back endu)

  • znajomość GIT

  • umiejętność analitycznego myślenia, sumienność i dokładność

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2+

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w strukturach jednej z najlepszych agencji marketingowych w Polsce

  • Praca z największymi markami na rynku, m.in. Mastercard®, Henkel, Danone, Nestle, Whirlpool, Plus, Canon, Śnieżka

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: kontrakt b2b, umowa o pracę

  • Parking rowerowy

  • Profesjonalna sesja zdjęciowa, wykonana w naszym studio, której efektami pochwalisz się nie tylko w rodzinnym albumie, ale też na swoich socialach, stronie internetowej czy blogu

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (częściowo zdalnie, częściowo z biura)

  • Dofinansowanie szkoleń, kursów, w tym nauki języków

  • Pakiet opieki medycznej

  • Biblioteka firmowa

  • Albedo Active Team – program motywujący pracowników do aktywności sportowej

  • Wewnętrzne inicjatywy dobroczynne

  • Atmosfera, której wszyscy nam zazdroszczą :)