Oferta pracy

Regular QA Java/Python Engineer

Relyon IT ServicesO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Wiodący dostawca technologii dla branży turystycznej poszukuje Regular QA Java/Python Engineera. Rozwiązania tej firmy m.in. oprogramowania, systemy mobilne oraz systemy rezerwacyjne, są używane przez tysiące największych firm z tej branży, w celu zarządzania kluczowymi operacjami.

Miejsce pracy: Kraków, bądź zdalnie
Wynagrodzenie: 550 – 850 PLN netto + Vat (stawka dzienna, B2B)

Jakie będą główne zadania na tym stanowisku?

  • Opracowywanie i realizacja planów testowych.
  • Analiza i pisanie norm oraz procedur testowych.
  • Prowadzenie dokumentacji z wyników testów, w celu ułatwienia debugowania i modyfikacji oprogramowania.
  • Analizowanie wyników testów w celu zapewnienia istniejącej funkcjonalności i zlecenie działań naprawczych.
  • Dokumentowanie i śledzenie problemów związanych z testowaniem produktów.
  • Utrzymanie zautomatyzowanych skryptów.
  • Uczestniczenie w spotkaniach, prowadzenie demo, jak również sporządzanie ustnych i pisemnych raportów.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w testowaniu, pisaniu i realizacji scenariuszów testowych.
  • Doświadczenie w zakresie narzędzi śledzących błędy, takich jak Bugzilla, JIRA.
  • Podstawowe umiejętności programowania w Javie lub Pythonie.
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów i testowania (QTP, Selenium).
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji pisanych w Javie.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wielozadaniowość.
  • Zdolności organizacyjne.
  • Znajomość XML/JSON oraz Amazon AWS/Google Cloud mile widziane.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę B2B.
  • Pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną.
  • Rekrutację przebiegającą w 100% zdalnie – od rozmowy po podpisanie umowy.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Możliwość wzięcia udziały w rozwoju ciekawego projektu, aktywnie wdrażanego dla największych firm w swojej branży.
Nie czekaj, aplikuj już dziś!
Osoby zainteresowane prosimy o wstawienie do swojego CV zgód zawartych w pkt 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.

2. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.

3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Sp. z o.o. Sp.k. i Relyon IT Services Sp. z o.o. Sp.k. Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej polityce prywatności

Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy