Oferta pracy

Regular/Senior Hybris Developer

e-point SA

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

e-point SA

Jana Pawła Woronicza 15

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Spring Framework

  • SQL

Mile widziane

  • JavaScript

  • React Native

  • Docker

  • Kubernetes

System operacyjny

O projekcie

Dołącz do zespołu, który odpowiada za rozwój międzynarodowej platformy e-commerce opartej o rozwiązanie SAP Hybris, działającej na kilkudziesięciu rynkach Europy i świata.

Twój zakres obowiązków

  • Rozbudowa istniejącej aplikacji internetowej w technologii Java / SAP Hybris

  • Aktywna, partnerska współpraca z managerami, analitykami, architektami i klientem

  • Analiza i proponowanie rozwiązań dla wymagań zdefiniowanych przez klienta

  • Pisanie testów jednostkowych do tworzonego kodu

  • Tworzenie dokumentacji technicznej wdrażanego rozwiązania

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w języku Java

  • Umiejętność tworzenia oprogramowania na platformie SAP Hybris / Commerce Cloud - najlepiej potwierdzona certyfikatem

  • Znajomość Spring Framework

  • Znajomość języka zapytań SQL i relacyjnych baz danych

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

  • Znajomość systemu Linux od strony użytkownika

  • Podstawowa znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript)

  • Znajomość protokołu HTTP

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji oraz komunikację ustna i pisemną w zespole i z klientem (projekt prowadzony w języku angielskim)

  • Zaawansowana znajomość JavaScript

  • Doświadczenie w React

  • Doświadczenie w developmencie aplikacji w architekturze mikroserwisowej (docker, kubernetes)

To oferujemy

  • Wsparcie doświadczonego kierownika zespołu

  • Pracę w metodyce Scrum w samodzielnym zespole

  • Ciekawe wyzwania inżynierskie

  • Umowę o pracę lub B2B, w zależności od preferencji

  • Elastyczny model pracy (możliwa zdalna ze sporadycznymi spotkaniami)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

rozmowa HR

2

rozmowa biznesowa + zadanie